אודות חני יזרעאלי נוי

FacebookTwitter

אודות חני יזרעאלי נוי

חני יזרעאלי נוי, מנהלת ומרצה בבית הספר למסתורין של חכמת למוריה הבית הרוחני של למוריה בישראל,  שלום לך – אני מורה רוחנית מאסטרית, אלכימאית,מטפלת רגשית ותיקה, מתקשרת ,שליחת אור למוריה וציביליזציות עתיקות ובעיקר ספריית ידע מהלכת על האדמה . בעבודתי  מסייעת למתעוררים ולרוצים בריפוי שינוי והתפתחות  למצוא את הגשמת  החוזה הרוחני, נתיב הצמיחה  מציאת הדרך אל ההגשמה . בחיי הבוגרים הייתי  מורה לחנוך גופני  בבית ספר, ומאמנת כושר וספינינג מהבולטות בארץ  עשיתי זאת במשך שנים, עד ש.. הבנתי שאין זה החלום הגדול של הנשמה שלי . במשברים חששות חרדות אין ספור,  סגרתי את הדלת על קריירה בטוחה וענפה וזהו נהיה ריק, לא נודע .

התחלתי מהתחלה! צעדתי על הגשר אל ההגשמה האמיתית עבורי בעבודת חיים .הלכתי לתחום הטיפולי למדתי פסיכותרפיה הוליסטית,פסיכולוגיה גרפולוגיה ,תורת הסמלים, תקשור הילינג, נומרולוגיה, טארוט. באומץ רב עם אתגרים ומשברים רבים, פתחתי את הדלת התחלתי קריירה השניה כפסיכותרפיסטית הוליסטית ומתקשרת.
המורה שבי לא ישבה בשקט, בנוסף לטיפולים הרגשיים ,העלתי את דרגת ההוראה, למורה רוחנית בשרות היקום ,כשפתחתי ב2012 את בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה – בו אני מלמדת את תודעת למוריה ידע מתוקשר המתאים למתעוררים ולמתקדמים בנתיב החיים -מרחב לימודי התפתחותי רוחני בו נמצא הכל !
הקשבה, למידה, תדרים, ריפוי, ידע גבוה, אלכימיה ,שמחה צמיחה ומשפחה רוחנית
בו אני ממשיכה בטיפולים הרגשיים ויעוץ רוחני בתקשור
ילדי העידן החדש -שידור מסיריוס

בראיון ברדיו סול- על מהות בית הספר למסתורין

תקשור -משער ה1.1.18 

ראיון-על איך להשיג שלווה ואיזון בערוץ החיים הטובים-

 

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט