מדוע לנסוע עכשיו למסע מקודש למצרים הקדומה?

FacebookTwitter

מדוע לנסוע עכשיו למסע מקודש למצרים הקדומה?

מסע – טיול -סדנה  למצרים, שהפירמידות  בה נחשבות כאחד  משבעת פלאי תבל ,מרכז בתהליכיו הרחבת אופקים, שינויים אנרגטיים עד רמת הדנ"א, הרחבת ערוצי תקשור הטענות באנרגיות, וכוחות ,ריפוי נרחב ,הסכמה לעצמה האישית,סיום גלגולים של סבל וטראומות אישיות המשפיעות על היום יום, פתיחה רחבה יותר לשפע, הצלחה, העלאת תדרים, הגשמה ופריצת דרך !

.נפתח חלון זמן ,שער אנרגטי -המצב במצרים רגוע, ומחכים לתיירים בשקיקה .המסע מאושר על ידי משרד החוץ. אזהרת מסע קיימת מאז שנת 2000 על כל המדינות הערביות כמו ירדן ,מרוקו ,טורקיה  גם מדבר סיני -לאורך כל המסע  אבטחה צמודה .

מצרים קרובה גאוגרפית ועוצמתית   – במרחק שעה טיסה, מתגלה לנו פלנטה אחרת . מבנים ארכאולוגים עצומים אוטנטיים מאפשרים מסע הנשמה ההולך בדרך המלך ומגיע גם אל מחוזות עתיקים, אל המקור של זרע הבריאה . לחלוף על זמנים עידנים ומרחבים,להתחבר למודעות טהורה ,שיש בה חכמה עתיקה ומוצפנת ,אלכימיה רוחנית, נוכחות תדרים עוצמתיים .להיות מוקפים על ידי תרבויות אור קדומות  : סיריוס ,אוריון,אתורים,פליאדות . הדרך פתוחה עתה !יש משהו שם שמחכה להתחבר ולהעצים אותך !

 הארץ הכי מיוחדת בעולם – חייבים פעם בחיים להגיע למצרים – ארץ בה חייתה ציביליזציה  מיסטית קדומה, בעלת ידע מופלג ,חכמה מאיתנו ביכולת הטכנולוגית שלה ליצור מבני ענק,שיישאבו אנרגיות מכדור הארץ ,יתמירו אתם, ישמרו אור ויהוו רשת חשמל עולמית ,כמו גם יעצימו אנרגטית את מי  שנמצא בתוכם לפי התפקיד שלו. ארץ מדברית ונילוס שופע ומבנים נצחיים הנחשבים כאחד מ7 פלאי תבל.

עבודה רוחנית משמעותית-  ישנם מקומות רבים עם אנרגיות .לכל מקום האנרגיות המיוחדות שלו כמו  הכותל ,ים המלח, קומארן ,סטונהנג' ,מעגלי אבנים ברחבי העולם . יש ערך מוסף ומרגש לעשות עבודה רוחנית ואישית באתרים מקודשים חיים בני יותר מ5000 שנה ,כאילו נבנו כעת,ולחוות  את האנרגיה הזורמת בפירמידות ובמקדשים אשר בנויים להגברת האור והרטטים האישיים, מה שיצור קפיצת דרך של ריפוי והתעלות.

תאריך המסעאנו יוצאים ב30/3 לפני פסח וחוזרים לפני ליל הסדר ב8/4 .  מבחינה יהודית, 12 יום לפני פסח – הזמן החשוב ביותר לניקוי ,התחדשות, התעוררות, סדר פנימי והיטהרות . וכך לחוות יציאת מצרים אמיתית  ולהגיע לליל הסדר מכווננים מתמיד .

    מצרים אלכימיאית ומאגית   המצרים היו רחבי אופקים בראיית החיים . האמינו בנצחיות הנשמה ,התמרות שדות אנרגטיים, התעלות אישית ויכולת הזהב ליצור תודעה מזוככת. לשם כך הם בנו מקדשים שמיועדים להתמרות תדרים ומצבים רגשיים. כל המקדשים בנויים באופן אנרגטי על מנת להעביר את החניך  התפתחות אישית .הציורים על קירות והמבנים, מפעילים את כל החושים הפיזיים והעל חושי . החכמה המשתקפת מפתחת את הקשר עם אינטליגנציה קוסמית וחוקי החיים .
חיבור לאתרים מקודשים -הפירמידות והמקדשים ,הינם רשת  כוח ותקשורת מתוחכמת המתוכנתת כטיימר -שעון זמן ,שבנו אינטליגנציות גבוהות  כרשת יקומית מטפיזית פלנטרית .מתחתיהן מצבורים גדולים של מי קריסטל ,כסף וזהב הזורמים ומייצרים נביעה כלפי מעלה ומעצימים את מערכות ההתקדשות וההתחדשות של מי שנקרא אליהן .כשמטיילים באתרים עתיקים על האדמה ,מתרחשים כוונונים רבים, ריפויים קרמתיים, החזרת חלקי נשמה ,חיבורים לרוח קבלת מסרים שביכולתם להשפיע על ויסות התדרים לקפיצת המדרגה שלכם .

ספריות עתיקות -מי שיוצא למצרים מתחבר לחכמה העתיקה שמקודדת באבנים,במבנים הגאומטריים , בספינקס ,בעמודי המקדשים .לוחות הברקת של ת'ות המאסטר המצרי הגדול ,הינם מפתחות לחכמת החיים .הם בצבע אמרלד( ברקת ,אזמרגד) ועשויים מחומר עמיד קריסטלי בטכנולוגית ממד חמש. זו טכנולוגיה גבוהה אשר נושאת בתוכה מערכת צפנים וחכמה המיועדת לפתוח בבני אדם שערים והיכלי ידע פנימיים .התדר שלהן נמצא במצרים .תות נחשב כתות אנח עמון ..היכולת להתחבר אליהם הינה אתרית אנרגטית רגשית ומי שיגיע מוכן ,בשל מסונכרן למסע ,יוכל להשתמש ברטט האלוהי ולפתוח ידע עבורו שהונח מלפני עידנים .כל מה שיקרה במסע הוא מעבר למנייד !
בתי הספר למסתורין-כשאנחנו מבקשים להמשיך במסע החניכות על כדור הארץ ,זוהי עוד אפשרות לממש חלק נוסף בחוזה רוחני עתיק יומין ,להתעלות אישית תודעתית ,בזמנים מיוחדים האלה של טרנספורמציה אישית ופלנטרית מצרים הקדומה הינה בית ספר נרחב לחניכות והגשמות .לרבים מאיתנו היו חיים במצרים הקדומה. ובמיוחד השפיעה עלינו התקופה בה התקדשנו להיות כוהנות וכוהנים ,בבתי הספר למיסתורין.חכמת מצרים העתיקה וכל התהליכים שעברנו בבתי הספר לכהונה ,קבעו את עתיד הנשמה שלנו .יש בזיכרון התאי שלנו אירועים וההתנסויות רבים אשר תרמו לצמיחתנו הרוחנית, וגם סיומים טרגיים והטבעות קראמתיות שליליות.
זהו מסע היזכרות והתקדשות בנתיבי ההתעלות הרוחנית , שילוב ידע ייחודי ומקיף .
ההדרכות –אנו מלווים על ידי האנרגיות העוצמתיות של  כל אחד מהנוסעים והמדריכים האישיים ,יחד עם אנרגית  סיריוס, הכוכב של  פלנטת מצרים ,העין של הורוס ,אייזיס , אוזירוס,חתחור ,נפרטיטי ,הפרעונים ,תו'ת והלוחות הברקת, הרמס האלכימאי הגדול ,ההדרכות האישיות שלי סנט ג'רמן ,הכהן הגדול אדמה ,סרפיס ביי.
בהתרגשות גדולה וצומחת, כשהדנ"א כבר מרגיש את הכיולים והיזכרות ,והנשמה העתיקה שבנו רוצה לחזור אל הבית לקבל עוד גוף וצורה -אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו .
לפרטים לפנות לחני 0543151029

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט