מועצת התשעה

FacebookTwitter

מועצת התשעה

אנו מועצת התשעה , 9 כוחות הבריאה  הפועלים בשיתוף הדדי מושלם נמצאים במימדים שונים מזה מאות אלפי  שנים ופעולתנו היא להדגיש להגביר להעמיק את ההיבט החיובי של הקיום  האנושי והיקום .

תפקידנו  נרחב מאד עבור האנושות הקיימת על פני כדור הארץ ,הוא כוכב הבחירה היחיד  ,

בכל פעם שאנו מתקשרים דרך מתווך ומופיעים בצורות שונות במציאות שלכם זהו מאורע בעל חשיבות אדירה למתווך ,למידע, ולאנושות .

פעלנו במשך שנים רבות לשינוי התפישה האנושית לגבי :העל הכרה ,העל חושי ,פסיכוקינזיס , ראיה על חושית .

הגשמנו מטרה חשובה מאד  של הגברת הפעילות החשמלית אצל האדם בעוצמות פי 7  חזקות מהרגיל שמסוגלות לשנות מבנה מולקולארי של חומרים מוצקים .

 

 פעלנו לשינוי תדרים מוחיים היכולים לקבל אנרגיה יקומית ביו גלקטית  ,ולהפוך לרטטים חשמליים ואנרגית חום בגוף האדם בעלי יכולת השפעה  אנרגטיות מאד, המשפיעות על התודעה,והאיזון הנפשי גופני .

עוד מטרתנו להוציא לאור סודות קוסמיים ומגעים עם תרבויות מחוץ לכדור הארץ שפעם היו סודיים והיום הדור הזה מאפשר  הוצאה לאור של כל זה.

כל השולטים והמפקחים על היקום פועלים תחת הוראותינו.

בין השולטים והמפקחים לבין אין ספור התרבויות השוכנות על כוכבי היקום נמצאים ה"שליחים " אשר מגיעים לכדור הארץ  בהתגלמויות שונות .

חלק מהם מגיעים  בחלליות  ונוסעיהם הם החוצנים .

שליחים אלה ,עוזרים להגשים את הייעוד של היקום ,ושל הקיום האנושי .

על כדור הארץ קיימים מתווכים ,או תחנות ממסר אנושיות , אלה אותם מתקשרים ,מטפלים רוחניים , ועובדי אור, שנבחרים עוד בטרם לידתם לתפקיד זה.

בחירתם נעשית במועצה הגבוהה לפני לידתם , בעקבות תכנות והתאמת  המערכת העצבית  שלהם והתאמת מערכת סיבי האור והד.נ.א שמדגישה את  היכולות  העל חושיות. הבחירה במתווכים אלה  שייכת להתגלגלויות רבות מימדי זמן ,של חלקי הנשמה שלהם . מתווכים אלה מכוונים טלפתית לעבור ניקיונות אישיים והתמודדויות .ורק לאחר  ובעקבות עבודת הנפש והרוח שלהם הם נמצאים מתאימים .

לא כל מי שנבחר בבחירה מוקדמת מגיע לדרגה זו של להיות המתווך שלנו .

כאן ה"תשעה" ההדרכה של חני יקירתנו ואלה דברנו:

. אנו תרבות שמתווכינו  המפורסם  ביותר הוא אורי גלר , שנבחר מימים קדומים להוציא אותנו לאור באופן המוחשי ביותר להפגנת הכוח שיש לנו להפוך חומר אנרגטי ממצב אחד למצב שני

.אורי הוא יחיד במינו והוא מופעל על ידינו ולא עוסק  בהסבר ודיבור עלינו.

חני נבחרה לא לעבוד עם מתכות ,אלא עם נפש האדם ,התדרים החשמליים ,מבנה המוח ובאותה צורה שאורי עובד עם האנרגיה שלנו

כך היא עובדת עם האנרגיה של האדם ,והמוח שלו היא הופכת את המצב שלו למצב אחר, פנימי נפשי רגשי אנרגטי .

הופכת חומר לחומר,.

אנו יודעים שהאנושות מתקדמת להבנות עוצמתיות יותר למידע זה , ועליכם  מוטלת הבחירה  להבין ולעבוד עם  מידע זה בגלל האופן האנליטי בו פועל מוח האדם .

.אנו עושים ניסוי ,שמצליח אט אט .התדרים של המערכת האנושית השתפרו בקצב מוגבר שהחל לפני כ20 שנה .

אנו תרבות בעלת תשע כוחות כל כוח מכוון לתדר אנרגטי אחר שמתאים את עצמו למי שנפתח לידע קוסמי או נבחר מימים קדומים להוות שליח לגלקסיה שלנו .

בשנות ה50 היה זה מורה הודי בשם וינוד ,שהיה הראשון לתקשר איתנו ודר' אנדראה  פוהאר'יץ המדען הדגול והחלוץ בחקר המדע לגבי פראפסכולוגיה,פסכוקנזיס,וטלפתיה  ביקר בכמה  מפגשי טראנסים שוינוד תקשר אותנו

בשנות ה60 היה זה אנדראה פוהאר'יץ שנשלח מארצות הברית ,לברזיל לגלות  את הרופא הברזילאי אריגו, שניתח ללא הרדמה וללא דימום רק בעזרת האנרגיה הליזרית שנבעה מכפות ידיו.

ולאחר מכן  בתחילת שנות ה70 נשלח לישראל , על מנת לגלות את היכולות שהתנענו אצל אורי גלר , שזה להפוך מתכת לנוזל ,העצמת נושא הפסיכוקינזיס , וחשיפת השפעה שיש לגלי המוח בעוצמות גלים שונות להשפיע על חפצים חיצוניים  ובכך גם על הגוף והנפש ובעקבות כך להשפיע השפעה מגנטית על ציבור של מיליוני אנשים .

זו הייתה פריצת דרך אדירה עבורנו !! בשורה גדולה !!.אנדריאה ואורי קידמו את מטרתנו בקפיצה קוונטית ממש ונתנו משמעות מדעית ,ובכך באופן טלפתי שינו את יכולותיה והבנותיה  של האנושות

לכל הנושאים שהיו סודיים עד לאותה עת כמו כניסה לטראנס , טרנספורמציה  על- חושית ועל- כימית  הופעת חומר יש מאין שלא היה קודם ,קשר עם תרבויות מחוץ לכדור הארץ ,התגלויות וגילויים פיזיקאליים וטכנולוגיים לריפוי האנושות ממחלות וניוון .

 

בשנות  השבעים והשמונים הייתה זו הטראנס מדיום פיליס  כרמל -שלמר ,שהייתה הראשונה בארץ ישראל ,שלימדה את ה"קורס בניסים" , עזבה את הארץ לארה'ב שם התחברה לאנדריאה פואהריץ במטרה להבין את המסרים שהחלה לקבל .הוא זיהה מיד את שפתנו ,החל לגלות התעניינות כמו באורי  גלר ,ויחד איתה ועוד אנשים  כמו התרפיסט  והפרא פסיכולוג  סר גון וויתמור ,תיקשרו עוד חלק מהמהות  שעוסק באלוהות ,בהיסטוריה של האנושות ,במצב האנושות והיכולות של כל אדם לצמיחה אישית ורוחנית .היא   תקשרה את תום מנהיג הקבוצה שהתמנה לדבר, ולפי בקשת המועצה, הוטל עליה לכתוב את ה ספר הראשון המיצג שלנו  והוא :"כוכב הבחירה היחיד "

הנושא הבסיסי של הספר הוא הבחירה החופשית של תושבי כדור – הארץ וכוחם ליצור עולם טוב והרמוני יותר. נושאים רבים נידונים בפירוט רב. עם נושאים אלה נמנים: קיומן של תרבויות חוץ – ארציות ופעילות הגומלין שלהן עם כדור – הארץ, טבעו של מקור היקום, ההיסטוריה העתיקה של האנושות, ישו והנצרות , סוגיות סביבתיות והפוטנציאל של האנושות למודעות עצמית, פוטנציאל שטרם מומש.

ספר זה היה רב מכר ועזר לאנושות להתפתח  ולהבין דברים שלא היו קיימים בתודעה בדורות שקדמו .

 

בסוף שנות התשעים והאלפים  הוחלט לבחור בשליחים שונים שעשו ועושים  את עבודת העלת התדרים לאלה שלנו, לכל אורך השנים .

באופן ראוי להערצה אנו מתייחסים לעבודה זו  כי דרושה עבודה רבה מאד לעבוד עם תרבות ה"תשעה " והם המתווכים של ה"תשעה" היום. כמו  זאב אבירז ,תקווה אברהם ,חני יזרעאלי-נוי  ועוד .

אנחנו  תרבות ההובה ביכולתנו להיכנס  בתאום חשמלי מלא אל מוחם של מטפלים מוארים ונאורים  ולהזרים מידע מדויק .

השפעתנו ומעורבותנו הגדולה ביותר היא  בתרבות המאייה והתרבות העתיקה המצרית

ובריאת העם העברי והשרשתו ,באחד המקומות האנרגטיים ביותר על פני כדור הארץ היא ארץ ישראל .

תרבויות אלה מצטיינות בהמצאות אסטרונומיות ,ידע אסטרולוגי גבוה ,ידע ארכיטקטוני ומתמטי וייחודיות של אופני טיפול באנשים ובמחלות . כמו כן ידע רוחני ופסיכולוגי קדום, ופיתוח העל- כימיה, כבסיס לשימוש בחוקי הפיסיקה בהבנה של המוח .

אנחנו עובדים עם חוצנים תקופות ארוכות ,

פדרציות ותרבויות  בעלות אינטליגנציות מתקדמות יותר מהקיים על כדור הארץ  .

כל זאת במטרה להמשיך ולהביא לקידום האנושות, השלום העולמי, גילויים טכנולוגיים, רפואיים  ואכן ב -50 השנים האחרונות  חלה התפתחות מרהיבה על כוכב הבחירה היחיד .

משנת  2011 תחווה האנושות זעזועים רבים ,מלחמות אחים ,רעידות אדמה ,שינויים קיצוניים כתוצאה מתנאי מזג האויר .אנו מקשרים תקופה זו לתקופות קדומות שהיו על פני כדור הארץ שגרמו בסופו של דבר לשינויים ביולוגיים אנרגטיים חיובים וטובים.

היכונו אחים יקרים, ההיסטוריה של האנושות והאדמה חוזרת במחזוריות נכונה לה

 

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט