למידה והתפתחות מהירה במסע רוחני

FacebookTwitter

למידה והתפתחות מהירה במסע רוחני

מהי ההשפעה של העבודה הלמוראינית במסע רוחני על הנפש על חיי היום יום

 

ישנם מקומות על כדור הארץ אשר מהווים בעידן החדש הזדמנות להתפתחות אישית ורוחנית מואצת. האתרים אותם בוחר בית הספר למסתורין הינם הר שאסטה,פרו,בוליביההוואי, אנגליה סקוטלנד  ומצרים.

הר שאסטה מהווה עבור אנשים רבים בעולם ,מתקשרים ומורים רוחניים, את המקום החשוב ביותר והמשפיע על דפוסי אישיותיים ,אנרגטיים ושינויים עבור האנושות .הוא מחזיק בתדרים רבים של למוריה העתיקה , ומהווה על מפת המרידיאנים של כדור הארץ את צ'קרת הבסיס ,מחובר למקדשים רבים בעולם, ערי אור תת קרקעיות. יש בו את עוצמת התמהיל המקודש לשינוי וטרנספורמציה בעקבות האנרגיות הגבוהות שלו.

אנו נאספים בהר   למסע מרגש משנה חיים ,בהשראה גבוהה ,שפותח בתוכנו מערכת היזכרות עמוקה וקדומה ..עוד ועוד פאזלים מתחברים ..חלקי נשמה מלמוריה ,שמחכים להגשמה וביטוי של הרוח הגדולה דרך הלב ! במהלך המסעות להר שסטה חשים המשתתפים בחוויה המרוממת מאד,אישית וקבוצתית. חלק חשוב ביותר בתוכנית המסע  הינו : מה קורה אחרי מסע. אחרי מצב  בו עולים ועולים לגבהים אנרגטיים ופיזים, מה נשאר ומה לוקחים לחיי היום לכל תהליכי השינוי שעוגנו במהלך המסע.

והנה כמה נקודות התייחסות –

  1. המסע כ"עלייה לרגל" לחיפוש עצמי מסמל, משקף ומחולל תהליך נפשי. התהליך מתחולל בשלושה מישורים של התגברות פיזית, התגברות מנטאלית, חוויה רוחנית של הישגים ,תמיכה ובטחון עצמי לקבלת החלטות עתידיות .
  2. השהיה בטבע מציבה אתגרים לאדם שאינו רגיל להיות בטבע. אתגרים אלו מסייעים להיזכרות הגוף בבראשית, כמו  שיווי משקל, הפעלת הגוף, שחזור תחושות אבודות, הכרת גבולות גוף וגבולות סביבה, מפגש והתגברות על פחדים.
  3. מסע רוחני תורם להתמודדות עם פחדם וקיבעונות, הלא ידוע הלא מוכר. היציאה מהקופסה, מהמקום  הנוח המוכר והתמודדות עם עצמך ועם הרצונות הכמוסים. הרצון לעבור טרנספורמציה והאצה מוגברים כשמתרחקים מהבית ומהסביבה הטבעית, לגלות עולמות חדשים ,לצמוח להגשמה אישית בדרך אינטואיטיבית מיוחדת ובפעילות אקטיבית קבוצתית.
  4. זהו מאין טכס מעבר  המסייע לאדם לחשוב על החיים מנקודות מבט נוספות להתרחק מהמציאות,להחשף לאנשים חדשים להבין צרכים רגשיים ואישיים,להבין את השורש של הדברים המעסיקים ביום יום
  5. מסע רוחני מגשר בין עולמות- בין הרוחני – לאנושי.  החוויות שעוברים עוזרים לריפוי, להעצמת השמחה, שאינה תלויה בחומר .מעצםהמפגשים עם בני אנוש אחים לדרך, באהבה פתיחות הכלה ותמיכה מאפשר לשחרר רגשות ואמונות שאין צורך בהם .
  6. החיבור לאנרגיות, למקומות בהם מבקרים, מלמד שקלילות, סקרנות ואהבה לזולת הם דרך חיים, מבלי לאבד עצמיות וחרות פנימית .
  7.  מסע רוחני, נותן תזכורת לנוכחות האלוהית שבך. מה שקורה עוצמתי ביותר, מעבר למוח ולמיינד. יש כאלה אשר מגיעים לנקודה בה לפתע רואים ושומעים, חשים ומרגישים את היש,השפע האין סופי וזאת הארה !
  8. המעבר בין האנרגיות של הר שאסטה לארץ ישראל הינו די מאתגר .השבוע הראשון מוקדש לתאום תדרים של בגופים הפיזיים והאתריים. ההילה מלאה באור והיא מאד גדולה (מדדנו לפני ואחרי) ולכן חשים כל מיני תחושות משונות, בעיקר שאתה פה ושם, חיים בשני ממדים מרגישים שטרם חזרנו לגמרי זו הרגשה ממכרת ומשכרת .

עדות של  נוסעת :

להשתתף ולחזור ממסע רוחני …
אני יודעת שהחיים שלי פה הם מסע ארוך ומרתק. ובתוכו, אני עוברת את ה"מסעות" הקטנים האלה צעד אחר צעד, ממצב רגשי כזה או אחר
מתודעה כזאת לאחרת .מבלבול להצלחה.
כשנמצאתי בתוך המקום הזה הר שאסטה בעיצומו של המסע, פתאום חוויתי קושי – הבנתי כמה קשה לי להגביה עוף ולראות את כל ההתרחשויות הנפלאות במסע, כהתפתחות שלי

כל הזמן שאלתי אותי ,את חני,מה המסר? וחני יעצה לי משהו חשוב ,וזו בדיוק הייתה הלמידה הגדולה – פשוט נחתי בתוך ההתרחשויות ולא עשיתי דבר, וזה הביא אותי למקום חדש מקום של חיבור לנשמה ,לעצמי לאופי שלי ,על מה אני תקועה ואיפה מסדרת לי, כמו שאני רוצה התחלה חדשה .
רק כשחזרתי לביתי הבנתי את היקום הזה שנוצר במסע הרוחני להר שאסטההמאפשר להיות הכי אני ולראות אותי במקום אחר לגמרי .
אני עדיין מתמודדת עם הפערים וההבדלים בין הישן לחדש אך יש לי לגמרי תמיכה מהרוח ומהקבוצה הנהדרת " ר.

המסע הרוחני  קורא לך להרחבת תודעה ואופקים !

אומר לנו הכהן הגדול אדמה "קיים עבורכם זמן קוסמי של הזדמנות נפלאה ,להוציא לפועל תוכניות להגשמה ,שינויים ,מטרות עם תמיכה וחיזוק הבטחון העצמי והזמן הזה הוא עכשו !פגשתם את הלב שלכם המתגעגע הביתה, מתגעגע לאהבה טהורה וזרימה אנרגטית קבועה של אושר, שמחה, הודיה וקבלה .
אנו יוצרים יחדיו את קיומה המוזהב של למוריה החדשה .יצירה וחיבור שייחלנו לו זמן רב ,המסמנים לכם על רצונה של הנשמה הלמור אינית המתעוררת להיות נוכחת ומשפיעה בתוך חייכם ומשפיעה על סביבתכם ועל כדור הארץ שלכם .זוהי זכותכם המולדת הרוחנית ,ושל צפני הדנ"א שהוטמנו בכם בנוגע להפצת הידע, ריפוי ,אור מקודד הפותח לבבות ויצירת ניסים בחייכם .אתם שייכים למורשת המפוארת שבה חייתם , יצרתם ,שכחתם ועתה זמנה הנכון להאיר כשמש גדולה על כדור הארץ .בעת היותכם במולדת הבנתם את העוצמות של המשכיותה של הבחירה לחיות ולשגשג ולשמור על המורשת והתדרים של למוריה ." מסרים מתקשור של הכהן הגדול אדמה
ומי שיוצא למסעות רוחניים   יוצר שינוי אישי אנרגטי והוא חלק מההגשמה הגלובלית !

הצטרפו למסע ריפוי והארה שלנו היוצא כל שנה

נכתב על הר שסטה  בהשראת המסעות על ידי חני יזרעאלי נוי

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט