קורס אלכימיה רגשית – היו אלכימאים לשינוי חייכם

FacebookTwitter

קורס אלכימיה רגשית – היו אלכימאים לשינוי חייכם

רוצים את הידע והריפוי המעשי ליצירת שינויים חיוביים בכל תחומי החיים שלכם?

מחפשים את אנרגיית הקסמים שתשפר את מצב רוחכם ?

 אם מחפשים אתם הדרך לטפל בעצמכם ולהמיר מצבים שליליים כמו תסכול, ערך עצמי נמוך,חרדות, תקלות במערכות יחסים, לצורך שידרוג חייכם קורס אלכימיה רגשית מעביר אתכם  תהליכים מרתקים של התפתחות רגשית ואישית, הרחבת תודעה, הגשמה בכל היבטי החיים, כלים מעשיים וחיבור לתדר האלכימיה-

אלכימיה מוגדרת כהתמרה של רטט רגשי  מנטלי אנרגטי מהנמוך אל הגבוה והפוך .כולנו משתמשים באלכימיה בחיינו  גם אם לא שמנו לב .כל שינוי שחל בגוף הרגשי הפיזי והרוחי   זאת אלכימיה אם פרצנו דרך  הגשמנו בכינו סבלנו זאת אלכימיה . תורת האלכימיה העתיקה מדברת  על ש-י-נוי המצב המנטאלי הרגשי.

בקורס אנו לומדים חוקים אלכימאים להשתנות פנימית עמוקה,כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה, קודי המאסטריות הנעלה הארצית -12 חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . כל זאת בכדי לקחת את מקל הקסמים ולנהל חיים איכותיים ומאוזנים ויותר.

  מונחה ומועבר על ידי סנט ג'רמן דרך הערוץ שלו חני יזרעאלי נוי.
כיתת האלכימיה לומדת 2 שיעורים בחודש במשך שנה .
אנו לומדים במבנה מרכבות –
 
מרכבה ראשונה – תורת האלכימיה -בלמוריה ,אטלנטיס ,מצרים אנגליה . היכרות עם  התדר של סנט ג'רמן
 
מרכבה שניה- הלהבה הסגולה-  חיבור לתדר הטרנספורמציה לימוד כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה – מנטרות ותהליכים עם התדר הכי מגנטי שיש בכדור הארץ .
 
מרכבה שלישית – חוקי האלכימיה  לחיים מוארים- 12 חוקים קוסמיים חכמים לקחת את החיים שלכם קדימה .
 

מרכבה רביעית -קודי המאסטריות הנעלה הארצית – חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . ספיגת תדרים אלוהיים לעליה ברמת האנרגיה התודעה והאור.

כל מפגש יוצר פתיחת שערי  גדילה והתפתחות חדשים, נסיקה מעלה, העצמת הריפוי הנשמתי והרגשי, העלאת  יכולת התקשור, מגנוט והקסם לשנות כל מציאות לא רצויה  למיטבית, בעזרת תדר תודעת האלכימיה.
אם מחפשים אתם משפחת אור רוחנית, לימוד אלכימיה, התפתחות רגשית ואישית, הרחבת תודעה, הגשמה בכל היבטי החיים, כלים מעשיים וחיבור לתדר האלכימיה- יש לכם הזדמנות לראות אם מתאימים אתם להצטרף לקהילת  הלימוד  של ה'אלכימאים'.
 איך החל הכל?
 זה החל בספטמבר 2014 ,קבוצת חלוצים האלכימאים הקדומים, נקראה יחד ללמוד ולהכיל את הידע של האלכימיה, כפי שמתקשר אותה מאסטר הלהבה הסגולה סנט ג'רמן  המעביר שיטות ריפוי עם האור הסגול הוא מופיע מידי פעם בשיעורים כמרילין הקוסם.
 זו משפחה ' סגולה' ונהדרת בה שותפים נשים וגברים, שבאים לחוות את תהליך ההתעלות שלהם יחד !
בואו ללמוד את תורת האלכימיה ועוד תורות עתיקות כמו אלכימיה מצרית, ומאגית . בכיתות לימוד שנפתחו מאז ועד היום, עברו יותר מ200 איש !!

הצטרפו לכיתות המאסטר 054-3151029

לקריאה על תורת האלכימיה -לחץ 

הרשמה  עכשו !

ביה"ס לאלכימיה של סנט ג'רמן ,מאסטרי החכמה,ותדרי הלהבה הסגולה, מזמין אותך להאיץ התפתחותך האישית רגשית,התודעתית והרוחנית ,בעידן הזהב ולהצטרף לקבוצת ה'אלכימאים'עם   חוקי האלכימיה -קפיצת מדרגה אישית ורוחנית למימוש המאסטריות והאלוהות הנני אני.

החומר הלימודי מתמקד באלכימיה רוחנית,תודעתית ואלכימיה של הלב תוך מיקוד בשינוי הרגשי, הנפשי התודעתי, על מנת לאפשר חיים איכותיים, בתדר הגשמה ופחות בהישרדות, שיש בהם שמחת המימוש, אהבה עצמית ואושר הגשמת הקוסמ/ת שבנו מלא/ת הפוטנציאלים.

אלכימיה ,הינה מדע עתיק ופעיל עכשוית, שמספק חוקים  כלים ודרכים להתמרה וטרנספורמציה בכדי להביא את חייך האישיים והמקצועיים לרמה גבוהה יותר,איכותית המחוברת לתנודות העידן החדש .

בעזרת מידע  מתוקשר תרגולים תדרים וחניכות  נלמדים דרכי השתנות,  צפנים וסמלים משני מציאות, וכן כלים לשחרור חסימות, קרמות ישנות וכל מה שלא מאפשר צמיחה. הקבוצה עובדת ,מודטת מפתחת ,מתפתחת ותורמת להעלאת תדרים וכיול לשדות האנרגיה היקומיים .

להצטרפות לקהילת האלכימאים כיתות המאסטר  שיעורים בצמיחה רוחנית עם  האלכימיה הרוחנית רגשית  לשינוי איכות חייכם והשפע שלכם .

**טופס הרשמה לכיתת המאסטר !**

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט