קבוצת ערב -מפתחות חנוך – פתיחה -22.4.18

FacebookTwitter

קבוצת ערב -מפתחות חנוך – פתיחה -22.4.18

תנו לעצמכם את המתנה הזאת, כתרומה גדולה לצמיחתכם

ספר הידע 'מפתחות חנוך' של שר המלאכים מטטרון -חנוך
עוזר ללומדים בשינוי צופן החיים
פותח את המנעולים שנסגרו בצ'קרת הכתר
מחבר מחדש מרדאינים לקווי האנרגיה של כדור הארץ .
מעלה את האור בגופים האנרגטיים
ופועל כמטה קסם על בלוטת האיצטרובל .
מפגש אחת לשבוע –
להרשמה ליצור קשר עם חני 054-3151029

כדי להמשיך לשלב ההתפתחות הבא של האבולוציה עלינו לעבור תהליך של חניכה ועל ידי כך נבין שהחיים שלנו הם רק חלק ממערך גדול הרבה יותר, ולצורך כך אנחנו צריכים להכיר בבריאה חדשה.
שינוי זה יאפשר לאבולוציה האנושית לשתף פעולה עם האבולוציה העליונה
וזאת באמצעות יקום השכינה אשר יאפשר לאדם לקבל את המתנות הרוחניות, כך שהאדם הרוחני יוכל לעבוד ישירות עם "ישויות אור מושלמות".

אנו נמצאים בעיצומו של שינוי בצופן החיים שלנו. ההערכות פנימית מחודשת, זיהוי אנרגיות חדשות ,עוררות זכרון הנשמה ,ריפוי מואץ, הרטטת סיבי הדנ"א חיבור לספריה הקוסמית פתרונות לבעיות אנושיות .

ההתנסויות בעולם סביבנו, מכינות אותנו כבנים ובנות של החיים ,להתעורר לקראת התהליך היוצר האלוהי שלנו, שמקבל את אחדותו מהשותפות של אלוהים ואדם. קיימת ברית בין האלוהים לאדם .ברית שמתבטאת בשפה ,נתיבים מיוחדים וקסם פנימי של גילוי עצמי .ככול שיותר ויותר אנשים יתעוררו לידע לניסיון רוחני ולמהות הרוחנית הם יצרו יותר ויותר אור וידללו את דחיסות כדור הארץ .
זו תקופה של קפיצה קוונטית חיבור לספריות ידע וערי אור . מימוש הפוטנציאל האנושי שכולל תבניות מחשבה גבוהות המפעילות בתוכנו פוטנציאלים גבוהים ומתנות הבריאה
הבה ונתנסה באלוהים האינסופי ובעבודתו. הבה נביא את הכאוס בתהליך התעוררות אל תכנית הבריאה האלוהית בכוח האם האלוהית ואור אין-סוף שמתפשט ושולט על אין ספור ביטויי חיים ויצירות חדשות.
ואכן כיום, רבים פונים לרוחניות, לומדים התפתחות אישית, לומדים שיטות טיפול, משתתפים, חווים ואפילו מתקשרים עם ישויות האור תוך העברת מסרים, וחומרים לכלל האנושות. עבודה זאת שנעשה בעבר, העלתה את רמת התדרים שעל פני כדור הארץ, והיום האנושות מוכנה לקפיצה הבאה, לאנרגיה הבאה, אנרגיית התחברות מחדש.

מדוע כעת ? המפתחות של חנוך מכילים הוראה רוחנית-מדעית משני מורים גבוהים של אינטליגנציה אוניברסלית הנקראת "חנוך" ו"מטטרון ".
חנוך הזדהה כאותו חנוך המוזכר בכתבי הקודש העתיקים זאת, ספר זה אינו מתועל מידע אבל מגיע מתוך ניסיון ישיר.
מטרתן היא לפתוח את מוח האנושות לרעיונות חדשים, מזמינים אתכם לחלוק את החוויה של החינוך של הנשמה. המפתחות הם תכנית של רמות רבות של תודעה רוחנית והם נועדו להביא אותך בקשר עם המשמעות של האינטליגנציה האלוהית.
ככלי לבניית קהילות האור והאוריינטציה של המין האנושי, המפתחות של אנוך מתחילים להראות לנו כיצד לעבוד ביחד ולהבין את התפקיד הגדול יותר שאנו משחקים בכל היקום של הבריאה. מטרתו, אם כן, היא של מדע עם מימוש עצמי, לקידום האנושות לתוך המעגל הרוחני החדש של "המשיח".
המסקנה שהובאה על ידי החקירות המצטברות של מדענים רבים שעבדו עם המפתחות של אנוך® היא שאחדות גדולה יותר חייבת להתרחש בין המסלולים המדעיים והרוחניים אשר יקשרו את האבולוציה האנושית עם האבולוציה הגבוהה יותר, שיחברו את המין האנושי עם תכנית האב הגדולה יותר.

הספר – מאפשר עבודה פנימית רוחנית, עליה בשיעור קומה ללמוד את המפתחות לאורה הגדל של נשמתכם!
הספר לגמרי אתרי .
אומנם מחזיקים בספר פיזי, אך אלה לוחות אנרגיה המקודדים באש האלוהית . הוא בונה סביבבנו רשת אור מיוחדת מארגים גאומטריים בתוך ההילה אשר מאפשרים לנו פתיחת שערי אור ואנרגיה
הוא עובד בהדמייה הקרנה ,עבודה רב מערכתית, חיבור למטטרון מיכאל למלכיצדק סיפי האור האלוהי הגבוהים ביותר הקריעים הגבוהים מעבר למיד חמש של גופי האור והאנרגיה שלנו וכמובן תודעתינו
הוא נמסר לגוף אור של המחבר באמצעות תחנת ממסר ענקית אשר השתמשה בטכנולוגיות פירמידליות גאומטריות . תחנת הממסר מתחברת גם אלינו כעת ומיד 12 מרכזי אור על כדור הארץ וכל הרשת הקשורה למתפתחות
זהו ספר מקודד באותיות האש האלוהיות
גיאומטרית הלהבה החיה -אמת קוסמית –
החוקים האוניברסליים האבולוציוניים עבור יקום האב ויקום הבן המתאימים להיפתח בעידן הזהב –נכתב לפני עידנים

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט