מנהלת בית הספר – חני יזרעאלי נוי

FacebookTwitter

מנהלת בית הספר – חני יזרעאלי נוי

חני יזרעאלי נוי,מאירה לבבות ומביאה מידעים. מנהלת ומרצה בבית הספר למסתורין של חכמת למוריה ואטלנטיס  -הבית הרוחני של למוריה בישראל, תרפיסטית הוליסטית, מתקשרת, מורה רוחנית, מנחת קבוצות ומובילת מסעות אור בארץ ובעולם. אלכימאית ,שליחת אור למוריה וציביליזציות עתיקות, חוקרת היקום ,מעבירה ידע קדום ומרתק.

בעבודתי  מסייעת למתעוררים ולרוצים בריפוי שינוי והתפתחות  למצוא את הדרך להגשים את הפוטנציאל האישי ולימוד הכלים אל ההגשמה .

עסקתי שנים רבות כמורה לחנוך גופני ומחנכת  ובאימון כושר גופני, אירובי, ניהול ושיווק מכוני כושר, עשיתי את תפנית חיי, בעקבות מצב חרדתי קשה ובעייתי שנקלעתי איליו . ורק אז הבנתי שהצד הרוחני שלי מאד מפותח.

והתחלתי מהתחלה! צעדתי על הגשר אל ההגשמה האמיתית עבורי בעבודת חיים .הלכתי לתחום הטיפולי למדתי פסיכותרפיה הוליסטית,פסיכולוגיה גרפולוגיה ,תורת הסמלים, תקשור הילינג, נומרולוגיה, טארוט. באומץ רב עם אתגרים ומשברים רבים, פתחתי את הדלת התחלתי קריירה השניה כפסיכותרפיסטית הוליסטית ומתקשרת. התחלתי ללמוד טיפול שמשלב תרפיה לנפש, תהליכים רגשיים ורוחניות. עברתי מסעות קוסמיים, גילגוליים, ריחוף חוץ גופי, תיקשורים, טיפולים ושינויי תדרים.
נקודת המפנה בחיי הייתה בספטמבר 2010,  אז הגעתי  להר שאסטה. הרגע שבו התאהבתי בהר  שינו את חיי האישיים והרוחניים .

המורה שבי  קיבלה את המשימה לעלות את דרגת ההוראה, למורה רוחנית בשרות היקום ב2012 את בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה – בו אני מלמדת את תודעת למוריה ידע מתוקשר המתאים למתעוררים ולמתקדמים בנתיב החיים -מרחב לימודי התפתחותי רוחני בו נמצא הכל !
הקשבה, למידה, תדרים, ריפוי, ידע גבוה, אלכימיה ,שמחה צמיחה ומשפחה רוחנית

בעבודתי כפסיכותרפיסטית הוליסטית אני  פוגשת אותך במקום הכי מעיק וקשה שלך – משם בדרכים מקצועיות, בנתיבים חכמים, בשיטות נרחבות ומוכחות מתרחשת קפיצת המדרגה שלך! כל מה שחלמת שיקרה – קורה! ברגעים הכי קשים שלך את לא מתמודדת לבד, במשברים אישיים ומקצועיים, וכאשר את בצומת דרכים (פרנסה, בריאות, זוגיות, ייעוד ) מצבי חרדה ודיכאון. היא נעזרת בנוסף לידע הנרחב, בתקשור, כערוץ טיפולי.

בנוסף אני  יועצת לעסקים ואנשים פרטיים בפגישות יעוץ בתקשור לגבי החלטות, מציאת פתרונות בהתלבטויות שונות

בבית הספר למסתורין כמורה רוחנית  בכירה מלמדת בתחום נרחב של העצמה אישית ורוחנית, קבוצות התפתחות  ואלכימיה  כלים לריפוי בעידן החדש ,קורסי מטפלים בהילניג  ותקשור,סדנאות מודעות, אירועים אנרגטיים  ומסעות אור בארץ ובעולם שמיועדים לקפיצת מדרגה ושינויי משמעותי

צפו בחני יזרעאלי נוי בראיונות ושידורים

ילדי העידן החדש -שידור מסיריוס

חניכה אנרגטית בפירמידה  עם מפתח המצרי הענח' 

ראיון ברדיו סול- על מהות בית הספר למסתורין

תקשור -משער ה1.1.18 

ראיון-על איך להשיג שלווה ואיזון בערוץ החיים הטובים-

 

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט