קורסים, סדנאות, אירועים וקבוצות התפתחות

FacebookTwitter

קורסים, סדנאות, אירועים וקבוצות התפתחות

מידע נוסף אודות בית הספר למסתורין של חוכמת למוריה

 

לצפייה בסרטון הסבר 

בית הספר מכוון ללימוד והתפתחות אישית  והן לרכישת מקצוע  של מטפלת, מורה רוחנית, אלכימאית, מתקשרת ,כוהנת מרפאה .
הידע העתיק הועבר במסגרת סודית של ביה"ס ממורה לתלמיד מאז ימי למוריה .המאסטרים הנעלים שהתגלגלו גם לדמויות מהתנ"ך כשלמה, שמואל ,אברהם החלו בפעולות נרחבות כשהם מזמנים נשמות מתעוררות ,כדי להעביר להן כלים לריפוי ולמידה.
הלומדים רוכשים ידע חדש -עתיק ,תהליכים, חניכות, בשילוב לימודי תודעה גבוהים וקבלת כלים ומפתחות לשינוי ,העצמה אישית רוחנית ומקצועית . תעודה ניתנת .
כלים אלה כל כך מיוחדים, והם חלק מהגישה למקורות ידע עוצמתיים עתיקים הם משמשים להעצמה ומאפשרים לאדם לחזור למהות הטהורה שלו, לאמת הקדומה של מי אתה ,מי את !
לימודים אלה מוצעים היום במסגרת ביה"ס למיסתורין של חכמת למוריה,וזו חוויה יוצאת דופן .
אתם מוזמנים להיות חלק מקבוצת המשפיעים המעורבים בשינויים הגדולים העוברים על כדור הארץ והאנושות תוך צמיחה אישית מוגברת ומואצת.

הקורסים 

 לסדנאות 

קבוצת  לימוד חוקי האלכימיה

קבוצת לימוד מפתחות חנוך

אירועים יחודיים

בביה"ס- קליניקה לטיפולים פסיכולגיים רגשיים, ופגישות יעוץ בתקשור 

 

תודעת למוריה מחברת לתדרים של אהבה, הרמוניה ואחדות.

מהם המקצועות הנלמדים בבית הספר למסתורין?

הכשרות רוחניות גבוהות מועברות מהמורשת הקדומה מאפשרות לך להפוך למאסטר בריפוי ואלכימיה.בית הספר למסתורין מלמד  את שיטת 'תודעת למוריה' המכשירה למאסטריות עצמית ומקצועות הריפוי והטיפול העתידני. שיטת 'תודעת למוריה' יוצרת ריפוי ואיזון רב רובדי, האצת תהליך הטרנספורמציה, התמרת תדרים, חיבור לאנרגיות המקור. שיטת  תודעת למוריה מהווה היום השיטה האפקטיביתביותר לתהליכי טרנספורמציה. בית הספר נועד הן ללימוד והתפתחות אישית וכן לרכישת המקצוע של מטפלים, מורים ומתקשרים בשיטה זו

המקצועות  הטיפוליים הנלמדים במהלך ההכשרות מאפשרים לכל הלומד להפוך למטפל עוצמתי ברובד רגשי, אנרגטי מנטאלי, עבור עצמו ואחרים.

כלים אלו מאפשרים לטפל בנושאים רגשיים ובריאותיים בדרכים מתקדמות, ולהביא לריפוי מהיר עומק במיוחד, מהרובד האנרגטי-אסטרלי, ועד קידוד צופן הד.נ.א המקורי.

מקצועות המאסטר- כלים מקצועיים לצמיחה 

תיקשור  – למידת יכולות החיבור למימדים גבוהים
אלכימיה  –  מדע ההתמרה, יצירת שינוי  ועלית מדרגה ריפוי הנפש ותיקון עמוק רגשי, נפשי ואנרגטי
הריפוי הנשי המאגי -חיבור לאנרגיות מאגיות  קוסמיות  – להעצמת תדר הריפוי הנשי
חניכות לשליחות האלוהית – חחניכת צפנים ותדרים והפיכתם לזרזי התפתחות  עלפי התוכנית האלוהית

עולם המאגיה -חשיפת עולם קסום העוזר בשינוי מציאות
המטפיזיקה של המוח הקדום – הגברת תדרים וחיווט לקליטת אנרגיות עליונות

מקצועות הריפוי- להוביל אנשים לריפוי והתפתחות 

הילינג למוריאני – שיטות ריפוי אנרגטיות מתוך חיבור לתדר ואור למוריה לריפוי רגשי עמוק והאצת התקדמות אישית

ריפוי פיזי ומטפיזי-דרכים לעוררות מידע מוצפן בתוכנו המעשיר את  בראותינו יעודנו ומקצוענו
ריפוי בעזרת קריסטלים למוראינים -כלים לחיבור וחיזוק לחלקים נשמתיים המוכנים להתעוררות פנימית
איבחון וטיפול על ידי קלפים למוראנים- שימוש בקלפים בעלי סמלים למוראינים כחלק מחיזוי עתיד  והארת הדרכים ליצירת עתיד נכון

הכשרת מורים רוחניים  

קורס מורי 'תודעת למוריה' –  הכשרת מורים רוחניים  להפיץ את האור ,האלכימיה  הידע והריפוי של השיטה עבור האנושות

ההכשרות שתרכשי בבית הספר למסתורין הן –
מטפלת /מרפאה / כהנת /מתקשרת/ שליחה/ אלכימאית /מורה – בריפוי למוראיני אנרגטי ורגשי בשילוב אלכימיה ,תקשור ,מטפיזיקה וידע בחכמת למוריה

 לקריאת מכתב עדות 

 מקור הידע –.

בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה'  הינו הראשון בארץ שפתח את שעריו לפני כשלוש שנים ! הסודות שהיו שמורים החלו להיחשף ולהתעורר ובהם ידע כלים ומפתחות עתיקים לקודי עוצמה ,אהבה, מגנוט מימוש . גם שיטות לריפוי הלב, תקשור ,הילינג, וחכמת הפליאדות .

הכלים ,השיטות והסודות נלמדים בבית הספר למסתורין ,מאפשרים האצה ופריצה קדימה בתפקידכם ומסיעים במימושו. הידע הקדום מתעורר בדנ"א וצפנים נפתחים, ומתאפשרת היזכרות  מרגשת בידע הרוחני וכן ריפוי עמוק של גוף נפש ונשמה. תהליך זה מעצים את יכולות האלכימיה והתמרת רגשות ועליה לתדר רוחני גבוה .

בית הספר למסתורין של חוכמת למוריה עובד על פי מערכות החינוך וההארה של למוריה בשיתוף הפדרציות גלקטיות המסייעות להעברת תורות רבות וחשובות ,כפי שהיו קיימות בעבר הרחוק בלמוריה  מאיה ,אטלנטיס ומצרים

ידע וכלים אלו מעלים את התדר האנרגטי של הלומדים, ומעמיקים את  ערוץ  הריפוי והתיקשור, מסייעים ליצירת הגשמה במגוון הקורסים ,הסדנאות ,קבוצות ההתפתחות, אירועים אנרגטיים מסעות רוחניים ,מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית, וחיבור לתדר הלב, באמצעות תדר למוריה.

כיצד התרחשה פתיחת השערים האתריים של בית הספר למיסתורין לידי נוכחותם הגשמית ? 
ספריות האקשה של תודעת למוריה החלו להתגלות בעקבות פתיחת תודעת האנושות לתובנות והבנות רבות לגבי למוריה והתפקיד שלהם כאן על האדמה .
אור פטוני שהפעיל גופי האור החדשים המסוגלים להשתמש בחשמל גבוה ויצר נקודת הסמן ב2012 בה ניתן האות לאבולוציה רוחנית נוספת של עובדי האור והתעוררות מורי ומרפאי האנושות .
דלתות בית הספר למיסתורין של למוריה נפתחו לפני כ-3 שנים בעקבות משימה גדולה שנתנה לי מועצת ה12 בראשות המאסטר הלב אדמה ומאסטר סנט ג'רמן והאבות הקדומים מלמוריה .
נבחרתי כמתקשרת רשמית של הכהן הגדול אדמה וסנט ג'רמן .ככוהנת למוריאינית שומרת החכמה של למוריה העתיקה היא mu .
נפתחו סודות שהיו שמורים ..החלו להחשף מפתחות עתיקים של קודי אהבה חמלה הגשמה ועוצמה.התעוררו שיטות ריפוי והילינג ,חכמת הבריאה בחיי היום יום , ריפוי שאמני .חניכות רבות אפשרו למגנט עובדי אור נשמות עתיקות, שקוד נשמתם הוא למוריה וליבם מהדהד את חכמת הלב ולאפשר להם קפיצת מדרגה פריצה קדימה בתפקיד שלהם על האדמה ובכך לסייע להפיכתם לממומשים ,עוצמתיים, מנהיגים ,מטפלים, מתקשרים/ות, מורים/ות מורות כוהנים וכוהנות .
תודעת למוריה החלה להעשיר את הנפתחים לתדר המהות הבראשתית של נשמת המקור התגלתה ,ידע מתעורר בד.נ.א ,צפנים נפתחים ,סמלים רדומים יוצאים לאור ומעשירים את הלומד בעוצמה גדולה וכוח פנימי .
חזון   'בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה' –
* לחבר את הלומדים לקוד הנשמה הראשוני ,לשושלת הרוחנית ומשפחת האור ממנו בא .
*לתת ללומדים בו הכשרה של האוניברסיטה הקוסמית כשליחי תודעת לב למוריה הנושאת תדר יחודי של אהבה קוסמית
*להעיר את המורה הקדום שבם , ההילרי/ת הקדומה ,המרפא/ה העוצמתי/ת של הלב והנפש
*לאפשר היזכרות בידע גבוה וחכם ,בכדי להוביל אנשים להגשמה מלאה וריפוי , גוף נפש נשמה .
*להעצים את יכולות האלכימיה וההתמרה בתוך הכישורים השונים
*לסייע לתיקונים פנימיים עמוקים וצמיחה בדרך המאסטר
*מימוש בחיי היום יום ומציאת הנתיבים המתאימים להגשמת הפוטנציאל

*להגיע להר שאסטה והוואי

תוכנית הלימודים :
ב'בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה , נלמדת שיטת תודעת למוריה  אשר מאפשרת  מסלולים והכשרות  עלפי  מדרגות ההתעלות, כפי שעבדו המורים הרוחניים במערכות החינוך וההארה הלמוראיניות. בכך מתרחשת פתיחה רחבה של שיתוף פעולה עם האחים והאחיות של למוריה ,מאסטרי הלהבות ועוזריהם ,הרופאים הנעלים מסיריוס,קריון, הדולפינים ,הקריסטלים הלמוראינים,אחוות אור ,ופדרציות גלקטיות אשר מביאות תורות רבות חשובות כפי שהיו קיימות פעם בלמוריה, אטלנטיס ומצרים.

למי מתאימים ?

הקורסים  והסדנאות מתאימים לכל המרגיש/ה שמוכן להרחבה והתפתחות רוחנית תודעתית אישית גבוהה,לרכוש כלים מחשבתיים תודעתים אנרגטיים , להעמיק את ערוץ התקשור ,בכדי לרפא את מה שחסר לאדם .

למטפלים שמעוניינים בכלים חזקים לריפוי,  תקשור ,העצמה, ויצירת שפע וחווית חיים גבוהה ועם זאת, אין צורך בידע מוקדם או בהכשרה מוקדמת כל שהיא בכדי לקבל את הכלים העוצמתיים שנאספו ישירות מתודעת החוכמה הלמוריאנית.

מהו הייחוד המשמעותי של התהליכים הללו ?

אנחנו מחפשים שידרוג עצמי ,יציאה מסבל ,מתקיעות ,מפערים ,ממצב כלכלי לא מאוזן, ממחלות וכאבים המפריעים לנו בהגשמת הייעוד שלנו .

בקורסים והסדנאות תקבלו ידע עתיק ועוצמתי שעד כה לא הייתה גישה ישירה אליו,כיצד לצאת ממצבים לא מאוזנים בחיים .
במהלך הקורסים  מועברות  חניכות ותהליכים אשר ישדרגו את התדר האנרגטי של כל משתתף ומשתתפת, ויילמדו כלים חזקים להמשיך את התהליכים באופן אישי,יעמיקו את ערוץ  התקשור ,יחברו אותך ליעוד ולמשימות כאן על כדור הארץ.תלמד לטפל בעזרתם באחרים, ולהעצים ולחזק את תדר הפלנטה כרשת אנרגיה עולמי של עובדי אור.הקורסים מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית, וחיבור לתדר הלב,
באמצעות תדר למוריה.

בית הספר למיסתורין של חכמת למוריה   הינו היחיד בארץ המלמד גם את תורת האור של הפליאדים.
מטרת הפליאדים (כן ,אלה שקראתם עליהם במבשרי השחר )המעבירים
את הידע ללמוראינים הצאצאים שלהם על פני כדור הארץ ,היא לסייע בהבאת תודעת גן העדן לכדור הארץ .
כאשר מינימום של 144,000 בני האדם יהיו ביישור הרב ממדי המלא שלהם, הגוף הפיזי והאנרגטי שלהם יוכל להכיל כמות גבוהה של אור ואמת אלוהית ,

הגוף הרגשי יהיה נקי וטהור ,הגוף האסטרלי יהיה מסונכרן עם שאר הגופים ,
העצמיים הרב מימדים יהיו נוכחים פיזית ,גל ההארה יהיה גבוה על פני כדור הארץ.
עבודת האור של הפליאדים  והלמוראינים נציגהם ,אינה המערכת היחידה על פני כדור הארץ שפועלת לתוצאה סופית ,אך היא אחת ממערכות החינוך המסתוריות שעוזרות לאנושות להתפתח .

בית הספר נמצא במושב כפר מל"ל ,ליד כפר סבא רחוב עין חי 49

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט