תוכנית הלימודים – כלים רוחניים ישומיים, תדרים וידע לחיים איכותיים ומוארים

FacebookTwitter

תוכנית הלימודים – כלים רוחניים ישומיים, תדרים וידע לחיים איכותיים ומוארים

מידע נוסף אודות בית הספר למסתורין של חוכמת למוריה

 

לצפייה בסרטון הסבר 

להקלקה על תוכנית הלימודים 

בית הספר למסתורין של חכמת למוריה, הינו מרחב לימודי והתפתחותי שפתח את שעריו וקיים מ2012.  בית הספר עובד על פי ידע מערכות החינוך וההארה של למוריה בשיתוף הפדרציות גלקטיות המסייעות להעברת תורות רבות וחשובות ,כפי שהיו קיימות בעבר הרחוק בלמוריה  מאיה ,אטלנטיס ומצרים. הידע שנלמד בבית הספר למסתורין מעלה את התדר האנרגטי של הלומדים, מאפשר גילוי יכולות, ריפוי עמוק של גוף נפש ונשמה, האצה ופריצה קדימה בחיי היומיום.בבית הספר מתקיימים מגוון קורסים ,סדנאות ,קבוצות ההתפתחות, אירועים אנרגטיים ומסעות רוחניים ,המאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית.

 תודעת למוריה מחברת לתדרים של אהבה, הרמוניה ואחדות.

מהם המקצועות הנלמדים בבית הספר למסתורין?

הכשרות רוחניות גבוהות מועברות מהמורשת הקדומה מאפשרות לך להפוך למאסטר בריפוי ואלכימיה.בית הספר למסתורין מלמד  את שיטת 'תודעת למוריה' המכשירה למאסטריות עצמית ומקצועות הריפוי והטיפול העתידני. שיטת 'תודעת למוריה' יוצרת ריפוי ואיזון רב רובדי, האצת תהליך הטרנספורמציה, התמרת תדרים, חיבור לאנרגיות המקור. שיטת  תודעת למוריה מהווה היום השיטה האפקטיביתביותר לתהליכי טרנספורמציה. בית הספר נועד הן ללימוד והתפתחות אישית וכן לרכישת המקצוע של מטפלים, מורים ומתקשרים בשיטה זו

המקצועות  הטיפוליים הנלמדים במהלך ההכשרות מאפשרים לכל הלומד להפוך למטפל עוצמתי ברובד רגשי, אנרגטי מנטאלי, עבור עצמו ואחרים.

כלים אלו מאפשרים לטפל בנושאים רגשיים ובריאותיים בדרכים מתקדמות, ולהביא לריפוי מהיר עומק במיוחד, מהרובד האנרגטי-אסטרלי, ועד קידוד צופן הד.נ.א המקורי.

מקצועות המאסטר- כלים מקצועיים לצמיחה 

תיקשור  – למידת יכולות החיבור למימדים גבוהים
אלכימיה  רגשית –  מדע ההתמרה, יצירת שינוי  ועלית מדרגה ריפוי הנפש ותיקון עמוק רגשי, נפשי ואנרגטי
הריפוי הנשי המאגי -חיבור  לכוהנת שבך לאנרגיות מאגיות  קוסמיות  – להעצמת תדר הריפוי הנשי
חניכות לשליחות האלוהית – חניכת צפנים ותדרים והפיכתם לזרזי התפתחות  על פי התוכנית האלוהית

המטפיזיקה של היקום – הגברת תדרים וחיווט לקליטת אנרגיות עליונות

מקצועות הריפוי- להוביל אנשים לריפוי והתפתחות 

הילינג למוריאני – שיטות ריפוי אנרגטיות מתוך חיבור לתדר ואור למוריה לריפוי רגשי עמוק והאצת התקדמות אישית

12 הלהבות המקודשות דרכים לעוררות ריפוי ומידע מוצפן בתוכנו המעשיר את  בריאותינו יעודנו ומקצוענו
ריפוי בעזרת קריסטלים למוראינים -כלים לחיבור וחיזוק לחלקים נשמתיים המוכנים להתעוררות פנימית

הכשרת מורים רוחניים  

קורס מורי 'תודעת למוריה' –  הכשרת מורים רוחניים  להפיץ את האור ,האלכימיה  הידע והריפוי של השיטה עבור האנושות

ההכשרות שתרכשי בבית הספר למסתורין הן –
מטפלת /מרפאה / כהנת /מתקשרת/ שליחה/ אלכימאית /מורה – בריפוי למוראיני אנרגטי ורגשי בשילוב אלכימיה ,תקשור ,מטפיזיקה וידע בחכמת למוריה

 לקריאת מכתב עדות 

 מקור הידע –.

בית הספר למסתורין של חכמת למוריה פתח ששעריו על פי סנכרון עם תהליך ההתעלות היקומי.הסודות שהיו שמורים החלו להיחשף ולהתעורר ובהם ידע כלים ומפתחות עתיקים לקודי עוצמה ,אהבה, מגנוט מימוש . גם שיטות לריפוי הלב, תקשור ,הילינג, וחכמת הפליאדות .

הכלים ,השיטות והסודות נלמדים בבית הספר למסתורין ,מאפשרים האצה ופריצה קדימה בתפקידכם ומסיעים במימושו. הידע הקדום מתעורר בדנ"א וצפנים נפתחים, ומתאפשרת היזכרות  מרגשת בידע הרוחני וכן ריפוי עמוק של גוף נפש ונשמה. תהליך זה מעצים את יכולות האלכימיה והתמרת רגשות ועליה לתדר רוחני גבוה .

בית הספר למסתורין של חוכמת למוריה עובד על פי מערכות החינוך וההארה של למוריה בשיתוף הפדרציות גלקטיות המסייעות להעברת תורות רבות וחשובות ,כפי שהיו קיימות בעבר הרחוק בלמוריה  מאיה ,אטלנטיס ומצרים

ידע וכלים אלו מעלים את התדר האנרגטי של הלומדים, ומעמיקים את  ערוץ  הריפוי והתיקשור, מסייעים ליצירת הגשמה במגוון הקורסים ,הסדנאות ,קבוצות ההתפתחות, אירועים אנרגטיים מסעות רוחניים ,מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית, וחיבור לתדר הלב, באמצעות תדר למוריה.

כיצד התרחשה פתיחת השערים האתריים של בית הספר למסתורין לידי נוכחותם הגשמית ?

ספריות האקשה של תודעת למוריה החלו להתגלות בעקבות פתיחת תודעת האנושות לתובנות והבנות רבות לגבי למוריה והתפקיד שלהם כאן על האדמה .

אור פוטוני שהפעיל גופי האור החדשים המסוגלים להשתמש בחשמל גבוה ויצר נקודת הסמן ב2012 בה ניתן האות לאבולוציה רוחנית נוספת של עובדי האור והתעוררות מורי ומרפאי האנושות .

דלתות בית הספר למסתורין של למוריה נפתחו, בעקבות משימה גדולה שנתנה לי מועצת ה12 בראשות המאסטר הלב אדמה ומאסטר סנט ג'רמן והאבות הקדומים מלמוריה .נבחרתי כמתקשרת רשמית של הכהן הגדול אדמה וסנט ג'רמן .ככוהנת למוריאינית שומרת החכמה של למוריה העתיקה היא mu .

נפתחו סודות שהיו שמורים ..החלו להחשף מפתחות עתיקים של קודי אהבה חמלה הגשמה ועוצמה.התעוררו שיטות ריפוי והילינג ,חכמת הבריאה בחיי היום יום , ריפוי שאמני .חניכות רבות אפשרו למגנט עובדי אור נשמות עתיקות, שקוד נשמתם הוא למוריה וליבם מהדהד את חכמת הלב ולאפשר להם קפיצת מדרגה פריצה קדימה בתפקיד שלהם על האדמה ובכך לסייע להפיכתם לממומשים ,עוצמתיים, מנהיגים ,מטפלים, מתקשרים/ות, מורים/ות מורות כוהנים וכוהנות .

תודעת למוריה החלה להעשיר את הנפתחים לתדר המהות הבראשתית של נשמת המקור התגלתה ,ידע מתעורר בד.נ.א ,צפנים נפתחים ,סמלים רדומים יוצאים לאור ומעשירים את הלומד בעוצמה גדולה וכוח פנימי .

 

למי מתאימים ?

לכל המרגיש/ה שמוכן להרחבה והתפתחות רוחנית תודעתית אישית גבוהה,לרכוש כלים מחשבתיים תודעתים אנרגטיים , להעמיק את ערוץ התקשור ,בכדי לרפא את מה שחסר לאדם .למטפלים שמעוניינים בכלים חזקים לריפוי,  תקשור ,העצמה, ויצירת שפע וחווית חיים גבוהה ועם זאת, אין צורך בידע מוקדם או בהכשרה מוקדמת כל שהיא בכדי לקבל את הכלים העוצמתיים שנאספו ישירות מתודעת החוכמה הלמוריאנית.

מהו הייחוד המשמעותי של התהליכים הללו ?

למחפשים שדרוג עצמי ,יציאה מסבל ,מתקיעות ,מפערים ,ממצב כלכלי לא מאוזן, ממחלות וכאבים המפריעים לנו בהגשמת הייעוד שלנו .

בקורסים והסדנאות תקבלו ידע עתיק ועוצמתי שעד כה לא הייתה גישה ישירה אליו,כיצד לצאת ממצבים לא מאוזנים בחיים .
במהלך הקורסים  מועברות  חניכות ותהליכים אשר ישדרגו את התדר האנרגטי של כל משתתף ומשתתפת, ויילמדו כלים חזקים להמשיך את התהליכים באופן אישי,יעמיקו את ערוץ  התקשור ,יחברו אותך ליעוד ולמשימות כאן על כדור הארץ.תלמד לטפל בעזרתם באחרים, ולהעצים ולחזק את תדר הפלנטה כרשת אנרגיה עולמי של עובדי אור. הקורסים מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית, וחיבור לתדר הלב, באמצעות תדר למוריה.

ביה"ס למסתורין לחכמת למוריה היא אחת ממערכות החינוך המסתוריות שעוזרות לאנושות להתפתח .

 

הקורסים  והסדנאות מתאימים לכל המרגיש/ה שמוכן להרחבה והתפתחות רוחנית תודעתית אישית גבוהה,לרכוש כלים מחשבתיים תודעתים אנרגטיים , להעמיק את ערוץ התקשור ,בכדי לרפא את מה שחסר לאדם .למטפלים שמעוניינים בכלים חזקים לריפוי,  תקשור ,העצמה, ויצירת שפע וחווית חיים גבוהה ועם זאת, אין צורך בידע מוקדם או בהכשרה מוקדמת כל שהיא בכדי לקבל את הכלים העוצמתיים שנאספו ישירות מתודעת החוכמה הלמוריאנית.

 

מהו הייחוד המשמעותי של התהליכים הללו ?

אנחנו מחפשים שידרוג עצמי ,יציאה מסבל ,מתקיעות ,מפערים ,ממצב כלכלי לא מאוזן, ממחלות וכאבים המפריעים לנו בהגשמת הייעוד שלנו .

בקורסים והסדנאות תקבלו ידע עתיק ועוצמתי שעד כה לא הייתה גישה ישירה אליו,כיצד לצאת ממצבים לא מאוזנים בחיים .
במהלך הקורסים  מועברות  חניכות ותהליכים אשר ישדרגו את התדר האנרגטי של כל משתתף ומשתתפת, ויילמדו כלים חזקים להמשיך את התהליכים באופן אישי,יעמיקו את ערוץ  התקשור ,יחברו אותך ליעוד ולמשימות כאן על כדור הארץ.תלמד לטפל בעזרתם באחרים, ולהעצים ולחזק את תדר הפלנטה כרשת אנרגיה עולמי של עובדי אור. הקורסים מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בהתפתחות אישית ורוחנית, וחיבור לתדר הלב,
באמצעות תדר למוריה.

בית הספר למסתורין של חכמת למוריה,מלמד גם את תורת האור של הפליאדים.מטרת הפליאדים (כן ,אלה שקראתם עליהם במבשרי השחר )המעבירים
את הידע ללמוראינים הצאצאים שלהם על פני כדור הארץ ,היא לסייע בהבאת תודעת גן העדן לכדור הארץ .
כאשר מינימום של 144,000 בני האדם יהיו ביישור הרב ממדי המלא שלהם, הגוף הפיזי והאנרגטי שלהם יוכל להכיל כמות גבוהה של אור ואמת אלוהית ,

הגוף הרגשי יהיה נקי וטהור ,הגוף האסטרלי יהיה מסונכרן עם שאר הגופים ,העצמיים הרב מימדים יהיו נוכחים פיזית ,גל ההארה יהיה גבוה על פני כדור הארץ.
עבודת האור של הפליאדים  והלמוראינים נציגהם ,אינה המערכת היחידה על פני כדור הארץ שפועלת לתוצאה סופית ,אך היא אחת ממערכות החינוך המסתוריות שעוזרות לאנושות להתפתח .

בית הספר נמצא במושב כפר מל"ל ,ליד כפר סבא רחוב עין חי 49

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט