גל מומנטום שינוי זורם בפלנטה-7 סימנים שאתם עליו

FacebookTwitter

גל מומנטום שינוי זורם בפלנטה-7 סימנים שאתם עליו

מומנטום לשינוי

התרגשות גדולה שמתרחשת כרגע, מה הולך להיות, מה קורה כאן, בפלנטה הזאת. ישנה דרישה מצד ההדרכות, או מצד האנשים שמעבירים ידע, להעביר אותו, כדי שאנחנו נדע. ישנם כבר סימנים, גם על פי שנים עברו, שמשהו חזק וגדול מתרחש כאן, אל מול עיננו.

אנחנו בגל המומנטום. השמיים והקוסמוס מדברים.. ויש  7 סימנים של אבחנה, האם אנחנו באמת נמצאים בהתעלות הבאה שלנו, או לאן פנינו מועדות. אנחנו נמצאים במסע ארוך שיש לו מטרה, לדעת מה היה טרום לידתנו ולהתחבר כאן אל דבר הרבה יותר רציני ממה שאנחנו עושים ביום יום.

להתחבר אל "אני שלם", אל עצמיים שלמים,להבין את הקשר בין מה שהיה טרום לידתנו, את החוזה הבלתי גמור, שהגענו איתו לכדור הארץ, ולהבין שחוזה הנשמה שלנו, הוא לא נצחי והוא ניתן לשינוי.

זה להבין שהתורשה הביולוגית שלנו, היא לא משהו של 2 סיבים דנ"א, היא משהו ענק וגדול.

שנת 2020 "הפכה לנו את הצורה".יש בתהליך הזה משהו מאד עוצמתי.  ישנו חלק גדול מבני-האנוש, שכבר חווה משהו רוחני מאד חזק. ויש כבר חלק גדול באנושות שנחשב כאנושות רוחנית אחרת.

 זה משהו מאד חשוב. אנחנו נמצאים עכשיו בסוג של שינוי חוזה נשמה, בסוג של שדרוג פוטנציאלים, שאנחנו לא יודעים שהם קיימים, אבל באתי לספר לכם איזה פוטנציאלים קיימים בנו, ואנחנו אמורים עכשיו לפתח אותם.

המסע שלנו כאן על פני האדמה, נעשה בשיתוף פעולה מאד גדול. שיתוף פעולה לא רק עם חברים, אלא שיתוף פעולה שקשור לגילוי הדנ"א שלנו, לחשיפת עוד ועוד גופי אור, לעבודה עם אנרגיות, לעבודה עם האנרגיה הטהורה של היקום, לעבודה עם ישויות, עבודה עם חלליות.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה ומי שלגמרי מקבל את זה, מסכים לזה, מבין כמה חשוב .

 כל פעם שאנחנו מרימים מסכים, ווילונות ומציצים אל תוך מציאות אחרת, מעל התודעה הארצית שלנו, וקולטים תובנות ותכנים,  זה שיתוף פעולה.כי בתקופה כזאת נפתחת דלת אל רב-ממדיות, לכן הנושא הזה של מסענו לטרום לידתנו, להבין למה באנו  לכאן, מאיפה באנו, זה כבר יותר חשוב, כי התודעה האקאשית מדברת אל תודעת הנשמה העתיקה. היא מתחברת אליה. הרשת האקאשית פעילה מאד. היא מכירה כל קטע וקטע בדנ"א שלנו.

באנו לכאן למטרה משותפת. באנו לכאן גם כדי לשמוע את פעמיהם וצעדיהם ואת קולם של אלה שהלכו כאן לפנינו, והשאירו לנו המון מידע. השאירו לנו המון צפנים, קפסולות זמן, שעוני זמן. השאירו לנו מבנים,ותורות שלמות. "מחכים לכם" הם אומרים לנו. רק תבואו ותחברו לדבר הזה.

איך הם התנהלו בזמנים מסוימים? לכל אחד ואחד מאיתנו  יש תכלית משותפת בכל העולם, בכל האנושות הרוחנית. זה להתמודד עם האתגרים שלנו. זה להבין מה אנחנו יוצרים. זה להיות מחוברים לחלקים הגבוהים, עליונים, ולא רק האגו והגוף הפיזי והנפשי שלנו. זה להתמודד עם כל מה שעושה בנו נפרדות.

לצורך כך, גם להפעיל ידע. ידע רוחני גבוה, שאנחנו אמורים להתחבר אליו. זאת התכלית המשותפת של כולנו. לכל אחד יש את התדר המיוחד שלו ומה הוא אמור לעשות למען האנושות. אבל לכולנו ישנה מטרה משותפת, ומטרת העל היא להבין למה באנו בתקופה הזאת לכדור-הארץ.

מהו החוזה הרוחני הלא גמור שלנו, שעכשיו בשנה זו בימים אלו, אנחנו עומדים לגלות עוד מאסטריות בתוכנו, אם אנחנו מחוברים לאלו שהלכו כאן לפנינו, אם אנחנו רוצים להבין את הסוד של המוארים, הקדושים, נביאים, הכוהנים, אנשי הרפואה, של כל אלה שאנשים נהו אחריהם, שאנשים הלכו לקבל מהם עצה, שהאמינו בכוח האלוהי שלהם, שהאמינו בהם, בדרגת אל.

הרי הם נראו בדיוק כמונו. מה הסוד שלהם? כדי שאנחנו נוכל ליישם זאת גם כאן, להבין שמשהו שונה ואחר איפשר כאן לאנשים, לעשות התקדמות מאד גדולה בכל המודעות שלהם. אז מה היה הסוד של המוארים האלה? מה היה הסוד שהפך אותם להיות כאלה מיוחדים, שבאמת היה להם תפקיד מאד חשוב.

ראשית, תפיסת העולם שלהם הייתה אחרת. הם עבדו ביעילות, הרבה יותר מאיתנו. זה היה ברור שהאלוהות מדברת מתוכם, שהאלוהות נמצאת בתוכם. הם לא היו מופרדים מזה. זה היה ברור להם שהדנ"א שלהם נועד כדי לפתח אותם, שיש חומרים אנרגטיים בדנ"א, רוחניים, בפרוטונים, באטומים, בניוקלירים, בקשרי הגרעין בכל מבנה הדנ"א. יש משהו קדוש בדנ"א הזה. היום אנחנו יודעים ש"יהוה" מופיע שם ב-64 צירופים, אבל אז הם ידעו את זה, ולא היה צורך לספר להם.

הם ידעו שהעבודה התודעתית, יחד עם עבודה של משיכת אנרגיות של כדור-הארץ אל תוך הדנ"א שלהם, הפכה משהו חשוב מאד או שינתה משהו במבנים של הסלילים, או בתוך המבנים של הסלילים, וזה יותר חומצות אמינו מהרגיל.

אם הם ידעו לעשות את זה, היו מקדשי התחדשות בלמוריה ובאטלנטיס, ועל זה הם עבדו. כלומר, קליטת אנרגיה, קליטת תדרים, העברה תודעתית אל הדנ"א ועבודת החזייה הזאת, כיצד האטומים והפרוטונים מסתובבים ביתר מהירות ומתפתחים עוד ועוד סלילים.

חנוך ב"מפתחות חנוך", קורא לזה "סליל על". אלו 2 סלילים ועוד אחד. עכשיו זה הזמן שלנו, וזה מה שהיה לאנשים המוארים הללו, הסיבים שלהם היו הרבה יותר מפותחים. החומרים האנרגטיים, כמו שאנחנו יודעים, שהפליאדים השתילו בתוך הדנ"א, היו מפותחים ב-100%.

מה קרה לנו? איפה זה נעלם? למה אנחנו לא יודעים את זה? למה לוקח לנו שנים להבין מה זה? איפה הדנ"א הזה?

לכן, עכשיו אנחנו נמצאים במומנטום גדול מאד, שאפשר להשוות אותו לאותו רעש והתרגשות שהיתה בשנת 2012, שגם בנובמבר וגם בדצמבר 2012, לכאורה, חיכו לסוף העולם. אבל מה פתאום הנשמות שנולדו כאן, הנשמות השתתפו כאן, הנשמות שהתעוררו, זאת בעצם, היתה הכוונה של הנבואות העתיקות.

לכן, כל מה שהקדושים האלה עשו, הם בעצם היו בחיבור עמוק של 100% לבריאה, ללב שלהם, לעצמם. הם היו עסוקים פחות, בהשפעות הסביבתיות, החברתיות אליהם. הם היו בתוך עוצמה מאד גדולה, הם היו בתוך אמונה וזה ההיפך מדואליות.

נשים לב, למקום הזה, של חזרה ,והתחברות.. לכן, היקום אומר עכשיו,

"קדימה, אני פותח לכם מה שאתם רוצים. אני מביא לכם את השמש. מביא לכם סערות מטרפות. מסדר פעילות גדולה מאד באל העצום הזה, שנקרא "השמש". אני מביא לכם עכשיו מגנטיות, אני משנה לכם עכשיו את הקטבים, אני עושה הכל".

רק שתיכנסו לגל המומנטום הזה, כי עוד מעט מסתיימת שנת 2020 ומתחילה שנת 2021, שהיא כבר תהיה שנה אחרת.

אומר לכם היקום, אומרות לכם ההדרכות, שיתוף פעולה, שיתוף פעולה. זאת עכשיו אנרגיה שאנחנו נמצאים בה, שמזרזת מאסטריות.ההתכנסות ההרמונית בשנת 1987 ששינתה ונתנה את האור לזמן הנקיפה המיוחד הזה של התעלות, היתה ב-11/11/1987 וגל ההתעלות החל כבר מתחילת נובמבר, אז ממש לפני חודש המאסטריות אותם שערים שנמצאים בנובמבר לקראת דצמבר.

אנחנו נמצאים עכשיו במומנטום שמגובה ע"י כל החלליות שמסתובבות, של הסיריאנים, של אשטאר קומנדט ניו-ג'רוזלם, של אנדרומדה, של וונוס. כל המאסטרים, כל הרוחות המדריכות שהם הרבה הרבה יותר פיזיות, עומדות אחד אחד 1 1, ואנחנו עומדים בתוך השער נקבי, זכרי. השמש היא הציר המשפיע עלינו, הכי הכי חשוב על כל ההתעלות של כדור-הארץ. לא סתם השמש היא האל הגדול. לא סתם כל הציוויליזציות סגדו לה. בנו לה מקדשים. בנו את השעונים לשמש. לא סתם הלמוריאנים היו עובדים עם קריסטלים, היו מרכזים את אור השמש ודרך הקרניים שהיו באים דרך הקריסטלים, הם היו מסתתים להם כל מיני מחוללים.

השמש, האש האלוהית, נמצאת עכשיו בהשתוללות, אבל זה במיוחד בשבילנו. היא נמצאת עכשיו בתהליך שקוראים לו "זריחת הפיניקס". הפיניקס – אותו עוף החול, האש, אותו עוף שעולה למעלה, נשרף, נופל באור השמש, בשריפה הזאת, ונולד מחדש. זה גל המומנטום שנמצא עכשיו, ומי שעוזרת לנו, היא השמש הסולרה. מערכת השמש המרכזית, השמש של אל-ציון, השמש של הפלדיאנים, השמש של סיריוס. כל-כך הרבה שמשות עוזרות לנו להתחבר עכשיו אל תהליך שנקרא "סערות השמש", והסערה עכשיו שמתרחשת ע"פ השמש, היא מאד מאד חזקה, פי 10 כמעט ממה שהיה בשנת 2012. גם אז השתוללה סערה שנקראת "מקס".

היום אנחנו בעוצמה שנמדדת היא 25, ז.א. שאנחנו יכולים לספוג זאת יותר. זה אומר שהאנושות מאד התפתחה ב-8 שנים אחרונות. זה אומר שאנחנו מסוגלים לקלוט הרבה יותר אורות אלוהיים, לקלוט אורות אלקטרו-מגנטים, לקלוט קודי אור. זה הזמן עכשיו.

אתם רוצים מומנטום? תתחברו לשמש. אתם רוצים שדנ"א שלכם יפתח עוד סלילים, שהפרוטונים והנויטרונים וכל מה שמסתובב שם וכל מה ששתלו בנו, עם כל הידע האלוהי, כל החומרים האנרגטיים, מלאי הידע בתוך הדנ"א.

לכאורה, כשאטומים מסתובבים בחללים האלה, יש המון ידע שם, והוא מחכה לנו, כי קטעו לנו את זה. עכשיו זה הזמן לפנות ולהשתמש בחלקיקים המגנטיים, שגם עושים לנו, לפעמים, קצת בעיות במערכת ההורמונלית הרגשית. לפעמים יש טעם מתכתי בפה, מרגישים אי-שקט עייפות מאד גדולה, כי כשהמלכה או "מלך העולם" עושה עבודה עם בני-האנוש, שחווים התפתחות רוחנית או קפיצה רוחנית, אנחנו חייבים להתמסר לזה.

בנוסף, לגל המומנטום הזה של השמש הזאת, שנכנסת, הסערות האלה שהן מאד מאד עוצמתיות (והן ידועות כבר לא מהיום), אבל אנחנו יודעים שזה מציין תקופה של שינוי, תקופה לבקש את החיבור לעליון. זו תקופה לבקש מהשמשות הפנימיות, מהצ'אקרות את העבודה המאוזנת יותר. עכשיו זו התקופה לבקש מהדנ"א, מהתורשה הביולוגית. זו תקופה לבדוק את החוזה הרוחני, לשנות אותו. זו תקופה לבדוק מערכות יחסים, לשנות אותם.

זה הזמן שלנו במומנטום עכשיו, כשהרבה ציי-אור מהכוכבים, שבאנו מהם, מתחברים אלינו, בעיקר בטלפתיה. טלפתו איתם. תבקשו מהם עזרה. לא חייבים לראות אותם, אם זה מפחיד. אבל טלפתו איתם. תקראו להם, תפתחו את הערוץ, כיוון שצ'אקרת הכתר נפתחת עוד ועוד כי השמש הרוחנית יושבת כעת בצ'אקרת הכתר, כיוון שהפלנטה עוברת חניכה, כדי להשביח את הערוצים, ערוצי הידע והמידע. אז הפוטנציאלים ממש ממש מתגלים עכשיו. זה ילך ויתגבר לקראת ה-8-9/11. זה יפרוץ ביום 11/11 ויפתח את השער עד סוף שנת 2020.

לכן, זה באמת זמן עבודה. זה זמן אינקובציה פנימית. זה זמן של הפיניקס. מה אנחנו רוצים לשרוף בתוכנו ולעלות באש. לשרוף עוד ועוד ישן. לא להתעצל, לא לפחד, לא להיכנס לחרדה ממה יהיה. יהיה בסדר. אבל חייבים להתגבר על כל מיני תכונות, דפוסים והתנהגויות.

נבין מה זאת התנהגות מאסטרית ומה זה לא התנהגות מאסטרית. כי, ככל שהמסע שלנו כאן, נפעיל בו את הידע ההוליסטי של תפיסת חיים אחרת, כמו שהקדושים של עזיבת התכונות האנושיות של שיפוט, ביקורת, תלונות ועלייה אל אותה יכולת מאסטרית, כמו מוארים, כמו הקדושים. גם אנחנו יכולים להיות קדושים. זה לא ליחידי סגולה. הלוואי וכל האנושית תהיה כזאת.

זאת שנה שנתנה "בעיטה", לאנשים, קדימה. האירועים שקורים כעת, חודש 11, שזה נקבי וזכרי, זה חודש שאוסף את כל האנרגיות והתהליכים שהיו ומעביר בשער, כמו צינור אנרגיה, צינור אור שמעביר את העוצמות הללו בשער ומבקש מכם לקבל הנחיות רוחניות. מבקש מכם לקבל הנחיות מהעצמי העליון, מהחלק המולד החכם בתוככם. מבקש מכם ממש להבין כיצד יש עכשיו להתנהל לקראת הבאות. ואנחנו הולכים בגל התעלות מאד גדול עד שנת 2024.

השמש הרוחנית, האור הגדול, האנרגיה הטהורה, שנמצאת כאן בפלנטה, אומרת לכם, כוונו אותה אליכם תוך כדי הכוונה. אתם יכולים גם לעמוד בשמש. אתם יכולים לעשות בהייה בשמש, כמו שעשו בבתי ספר למסתורין, פשוט עמדו בשמש. קבלו את קודי האור החדשים.

תכוונו לדנ"א ואמרו לדנ"א: "דנ"א יקר, אני מוכנה ומזומנה לדלת הרב-ממדית. דנ"א יקר, דנ"א רוחני, פליאדות, סיריוסים, אני פונה אליכם, לאקאשה שלי, אני מבקשת לשחרר את כל מה שכבר לא מתאים לי בתורשה הביולוגית שלי. אני מבקשת להתחבר אל תודעת המאסטריות. אני מבקשת להעצים את הריפוי, את השמחה, את הידע, את האחדות. לצמצם נפרדות. אני מבקשת להעצים בי את היכולת לגשר בין עולמות, לעזור לאנשים. אני מבקשת מהעצמי העליון ומהדנ"א הרוחני להיחשף לעוד תורות ריפוי, עוד חוכמה אלוהית".

בזה אנחנו אמורים להתעסק מתוך בחירה, ולהסכים לפתח מהפוטנציאלים האלה, קורה משהו מאד מאד חזק. ומה הולך לקרות? כפי שאני רואה את זה, איזה 7 סימנים יראו לכם שאתם אכן על המומנטום הזה? שאכן עליתם על משהו, אכן התחברתם למשהו הרבה יותר גדול וחזק, מאשר היה קודם.

הפוטנציאלים העתידיים מראים ששליטה זה דבר שהולך להיגמר כאן. זה אומר שהאנרגיה הנשית המקודשת, כפי שהיתה כל-כך הרמונית בתקופת למוריה ומעט בתקופת אטלנטיס, חוזרת אל כדור-הארץ. זה אלמנט מים. זה אומר שהאלות, הכוהנות, האנרגיה הזאת, האימהות הקוסמיות חוזרות. זאת הסיבה שההדרכות ביקשו ממני להעביר 8 שיעורים שנקראים "הקוד הלמוריאני". זה הולך להיות בפייסבוק.

מה זה "הקוד הלמוריאני"? למה אנחנו צריכים אותו עכשיו? במה זה יעזור לנו להתקדם? מה אנחנו נקבל את תוכנו? מה אומר לכם שאתם כבר בתוך גל השינוי? שאתם לקחתם כבר ומשכתם כבר הרבה אנרגיות מהשמש, שהפעלתם את הצ'אקרות שלכם יותר בהתייעלות, לא רק את ה-7 הפיזיות, גם את האתריות, אלה הנמצאות מעל צ'אקרת הכתר ועד האלוהות, וגם אלו הנמצאות בתוך האדמה  והן מתחברות לישות הגאיה.

זה אומר גם לעבוד עם גופי אור, לא רק גוף האור האתרי וגוף המרכבה. יש לנו עוד כמה וכמה גופי אור תודעתיים-רוחניים, הרבה יותר משוכללים. כמו גוף האור העצמי המשיחי. כמו גוף העצמי המלאכי, כמו גוף האור העצמי המשיחי, כמו גוף העצמי המלאכי, כמו גוף הכתר, כמו גוף הזוהר.

7 הסימנים שאתם על הגל 

סימן ראשון – בכך שההתעלות שלכם ממש חזקה ואתם על זה, "על הגלשן". זה שהמודעות הופכת להיות דבר מאד מאד ממשית ועוצמתית. זה לא משהו שבא תוך  כדי, אלא זה נמצא ממש ממש בכל דבר שאתם עושים.  אתם רואים איך אתם מגיבים לדברים. אתם רואים שאם יש לכם מודעות לחלקים  רגשיים שלכם, לא מפותחים, אם קורה עם מישהו, משהו, אתם מיד מזהים שהתגובה שלכם באה מתוך מודעות גבוהה ולא מתוך מודעות ארצית.

היה והסיטואציות שקורות לכם בתוך החיים, גורמות לכם להבין שאתם עדיין במודעות הארצית, מיד מתרחשת שם הלחמה. לא מאשימים אף אחד, אלא מיד מתרחשת הלחמה. אז מודעות זה משהו שאתם שמים לב אליו, מאד מאד, איך פתאום "נשלף" משהו בתוך הסיטואציה, שאולי לפני שנה שנתיים הייתם "נופלים" בה. זה אחד הסימנים שהנשמה שלכם כבר כאן. היא כבר עושה את החוזה שלה. היא שינתה דברים בחוזה.

וכפי שאמרנו, באנו לכאן כי החוזה הוא בלתי גמור, ולכן באתם להשלים אותו.

סימן שני – לאיזה גל של סנכרון שאנחנו נמצאים בו, זה כל הנושא של צירופי מקרים. דברים שחושבים וקורים, וזה אומר, שאם דיברנו בתחילת המפגש על שיתוף פעולה, על התחזקות פנימית של היכולות האלוהיות, של היכולות הטלפתיות, של היכולות האינטואיטיביות, זה מחזק את הידיעה שמשהו רוחני גדול ממך, מלווה אותך. לתת לזה חותמת.

צירופי המקרים בתוך החיים שלנו, נותנים לנו את החותמת לכך, ועל זה צריך להודות, לחבק ולהמשיך להיות בתוך צירופי המקרים האלה.

סימן שלישי – זה הנושא של  סינכרונים. זה לראות על השעון 11:11, 12:12. זה לחשוב על דברים ופתאום הם מתקיימים. זה לעשות תמונת-פאזל. לראות איך הדברים קרו ושם מוגשמים, הדבר הזה אומר שמשהו פנימי תודעתי, משהו במקצב הפנימי מתואם עם משהו הרבה יותר גדול.

שימו לב לכמות הסנכרונים שקורית בתוך החיים שלכם. זה אומר שאתם באמת בגל של שינוי, בגל מומנטום של שינוי. זה לא באמת כל הזמן, אבל ישנן תקופות שזה פשוט מדהים. תהיו בהודיה. תדברו אל ההדרכות שנמצאות לידכם. תדברו אל הכוח הזה שקולט כל מה שאתם רוצים ומסנכרן לכם את זה אל תוך החיים. כי משהו מאד מדויק קורה. אפילו שלפעמים אנחנו סוטים מהדרך.

אנחנו סוטים מהדרך כאשר אנחנו נמצאים בצער, בכאב, בטענות, ביללות. כל אלו חוסמים. החוזה שלנו כאן, אמור להשתנות, ואנחנו נשנה אותו.

סימן רביעי – השקפה חדשה של החיים. לא עם מה שבאנו מבית הורינו. לא האמונה האוטומטית שאנחנו רגילים אליה, אלא הדברים שקורים ממש בתוך החיים שלנו והם טובים לנו, סימן שההשקפה שלנו נכונה והדברים שאנחנו עושים, הם נכונים.

השקפה חדשה על החיים, השקפה אחרת, זה מאד מאד מתגמל ומרים אותנו למעלה.

סימן חמישי – לראות את המציאות ממש כפלזמטית. (פלזמה). היא לא גמורה. היא לא קיר, היא פלזמטית. מאחוריה יש עוד משהו. זה דלת מסתובבת. המציאות היא לא אבסולוטית, היא אשלייתית.  גם מה שקורה עכשיו, זה אומר שיש לנו הרגל נורא נורא קל, לפחד. להיות בחרדה, לא לעשות דברים, לספר כל מיני סיפורים. ההיפך.

השהייה בתוך אורות אלוהיים, אורות גבוהים, התחברות לחוכמה ולידע, אומרת שיש מציאות ואנחנו חותרים ליצור בה משהו חדש. לא ליפול למלכודת ההרגלים. לא ליפול למלכודת התקשורת. לא ליפול  לתוך הפחדים. אלא איך אני מארגנת לי עכשיו, משהו חדש בתוך המציאות שלי. זאת הדרך שבה אני נסעתי להר שאסטה, עם כל מה שאמרו לי, עם כל ההפחדות, עם כל מה שהיה. ככה אני נקטתי. זה אומר שאנחנו רואים מציאות מסוימת, אנחנו לא נכנעים לה. אנחנו עולים רגע במעוף הנשר הלבן, ורואים רחוק, רואים ברור. תאמינו לי, ככה מתמודדים עם מציאות. כמובן שזוהי הדעה שלי. אני רק אומרת לכם מניסיון חיי. בד"כ כאשר המציאות היא פלזמתית, ג'לי, רואים דרך החורים עוד משהו, מתרחש מגנוט מטורף. מתרחשים תהליכי בריאת מציאות ברמה בלתי רגילה.

סימן שישי – תמיד נצחי… לקחת אחריות על כל מה שקורה. אף אחד לא אשם. לקחת אחריות שהחוזה הרוחני הוא אישי שלכם. הוא מביא אתכם לכל מיני צמתים, לכל מיני אתגרים, לכל מיני בחירות. משהו לא מסתדר, יש בריאה, ישנו כוח רוחני, ישנה עוצמה שמבקשת  מכם, קודם כל, קחו אחריות איפה טעיתם, ואז לסדר את זה.

סימן שביעי – (7 זו מערכת אלוהית)… להיות מחובר באמת ובתמים למקור כוח. להיות מחובר לשותפות חדשה. להיות מחובר לאמונות חדשות. להיות מחובר לידע. להיות מחובר לזוגיות אחרת, להיות מחובר לחברים/חברות אחרים. להיות מחובר. וכשאנחנו מחוברים ומחוברים כל הזמן, אז כל 6 הפרמטרים שאמרתי, קורים בתוך החיים.

כשאנחנו מחוברים, אז ישנה התאמה בין המימדים. ישנה התאמה בין שדות, ישנה הסכמה להתמודד ולא להישבר וללכת הלאה. ויש לנו ארגז כלים אנרגטי, שאנחנו יכולים בעזרתו להתמודד. וישנה דרך אינטואיטיבית מאד מאד חזקה לקלוט את הנבואות שעומדות להתרחש. לכן אלו הם פלאי שנת 2020.

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט