המסע המקודש לאיי הוואי – רוצה.. אך יש לי כמה שאלות:)

FacebookTwitter

המסע המקודש לאיי הוואי – רוצה.. אך יש לי כמה שאלות:)

במהלך כל שנות ארגון והנחיית המסע השאמני להוואי, אני משוחחת עם אנשים רבים, שהמילה 'הוואי' נכנסת פתאום לתודעתם, או כבר חולמים שנים על הוואי.

לרבים עולות הרבה שאלות, חששות, כמו לפני כל שינוי, או מצב לא נודע וזה טבעי לחלוטין.

ואכן ההשתתפות במסע הרוחני לאיי הוואי, מהווה אצל רבים הגשמת חלום, שמובילה אותם להרבה שינויים וגדילה. זו לא החלטה של שניה, ולכן הבאתי את מירב השאלות והתשובות.

> מדוע לטוס עד הוואי ?
כי כשהלב פועם, רק מלשמוע את  המילה 'הוואי' היא פועלת כקוד. האבות הקדומים שהם הכוח, הספיריט של הוואי קוראים להגיע. ויש לכך סיבה נשימתית- קרמטית גבוהה, שמכוונת אותך להתפתח, או לשלב את איי הוואי בתוכנית ההתפתחות שלך. אנו מגיעים להוואי בזכות שלל סיבות נהדרות, בעיקר כי יש בהם ה-כ-ל שמתאים לטיול- שבועיים אינטנסיביים של מסע, עם בילוי, מדיטציות ושפע של גירויים ומקומות.

אז איפה יש שילוב של אקזוטיקה, כל סוגי הנופים, יערות גשם, מפלים, הרי געש, אוקיאנוסים, דולפינים, לוויתנים, מנטה ריי, פולקלור של  תרבות עתיקה, טקסים אוטנטיים, אדמה מגנטית ותהליכי עומק, כמו גם מתחברים אל למוריה, היבשת הקסומה, אל הקידוד העתיק, וההיסטוריה העתיקה?

כל אלו, יחד ולחוד, יתמכו בתהליך הרוחני  המופלא שמצפה לנו.

>> לסוע לבד או עם קבוצה? אני בהתלבטות.

כמובן שהחוויות טובות בשתי האופציות. ההחלטה תלויה בתוצאות אותם תרצו להשיג.

קבוצה היא משפחה, מעגל שיקוף, תמיכה וגדילה. לקבוצה יש כוח גדול בהתמרות מהירות .

יש לי ניסיון רב וארוך שנים, ההנחיית קבוצות כמורה רוחנית. מכירה ומבינה את מהות איי הוואי. החיבור שלי רגשי ועמוק מאד. כמנחת המסע, מחוברת ומקושרת ללמוריה ולהיסטוריה המרהיבה של הוואי. מתוך הניסיון למדתי רבות על אורחות האיים ויושביהם הקדומים, ועל הדרך בה מדויק להעביר תהליכי עומק.

עברתי בעצמי השתלמויות עם הכהאונות- המורות הרוחניות החיות בהוואי, כך שהמסע שלי בנוי על תהליכים קבוצתיים ואישיים מדויקים ומעשיים. יש רבים המבקרים בהוואי באופן עצמאי, מבינים את עוצמת האנרגיה, ומצטרפים למסע קבוצתי.

  >>מה מיוחד בתוכנית המסע?

אנו מגיעים לאיי הוואי, עם נסיון רב שנים. נראה שאף פעם זה לא חוזר על עצמו, ותמיד מרגש וחדש.

משלבים טיולים, נסיעות, הליכות בטבע, עם מדיטציות, נגינה ושירה מקודשת,  טקסים עתיקים, מעגלי הקשבה, עבודה פרטנית, שחיה עם דולפינים, התנסות בתקשור, וחישה אנרגטית והרבה שיחות נפש והווי קבוצתי נהדר.

בין יערות, גשם, הרי געש עתיקים, אדמה מגנטית, פולקור ותרבות מיוחדת, בנוף בראשית, מתחברים לתדר העוצמתי בטבע מהמם . מגבירים את ההקשבה הפנימית ולטבע, חשים אנרגטית את האזורים המיוחדים המקושר ללמוריה, מתאמנים על טלפתיה עם המשפחה הלמוראינית, לומדים על למוריה והשפעתה על האנושות

העבודה הרוחנית רחבה ומקיפה את כל נושאי החיים, וכל יום יש תוכנית, הבונה תדר פנימי מאד חזק, התומך בביטחון העצמי ובתשוקה להגשים ולהתקדם.

תוכנית התעלות של המסע, מתוכננת על פי נסיון ומביאה את המשתתפים לפסגה שלהם, יחד צוות אמין שעובד בשת'פ, תומכים בתהליך הרוחני המיוחד שמצפה לנו.

>>אני מאד רוצה אך המחיר של המסע מאתגר

לאור ניסיוני הרב עם מאות אנשים שהשתתפו במסעות, אני ממש בטוחה ויודעת- כשיש קריאת לב חזקה ופועמת בעוז, אין שום דבר שעוצר מלהגשים זאת. ה-כ-ל מסתדר. אם זה המסע שלך, איליו נקראת מגבוה- היקום תומך בשלל פתרונות!

 >>אני לא כל כך בכושר, יש לי בעיות ברכיים, האם אעמוד בזה?

יש לנו מסלול מפנק ונינוח, הליכות סבירות לחלוטין, בשום מקרה אנחנו לא הולכים להתיש את עצמינו. באנו ליהנות ולעשות התפתחות רוחנית. כבר למדנו מניסיון העבר שיש הרבה הרבה ריפוי במסע, גם גופני גם נפשי. רבים מעידים שאין להם כאבים במהלך המסע, ויכולים לבצע פעולות גופניות באופן נרחב

ההליכות בטבע כה בריאות, אקופונקטורה לנפש, להזרמת אנרגיות חדשות לתאים, לאפשר לאדמה ולחמצן הנקי לפתוח בנו קידודים וצפנים.

>> אני חוששת שהמסע אינטנסיבי עבורי מדי. איך בודקים?

אכן מדובר בסדנת התפתחות מואצת ובמסע רווי חוויות. ישנם אנשים המגיבים בחשש מסוים, לתוכנית האינטנסיבית, את לא לבד, אך זו החוויה גדולה ביותר, כפי שמעידים מאות אנשים, שהתוכנית והתהליכים המושקעים בה, עזרה להם להתרפא, להשתחרר מפחדים וחסימות של שנים שהביאו תקיעות לחיים.

זו הדרך הכי  אטרקטיבית מעשית וידידותית להכנס למעבדה, ולעשות פעם אחת בחיים, עבודת עומק של 13 יום, שווה לקורס של שנה, בליווי צמוד של מנחה מנוסה ששומרת עליך, רגישה לצרכיך אוהבת ואיכפתית, בעטיפה ותמיכה של קבוצה שהופכת למשפחה.

הכי ממליצה לך פשוט ליצור איתי קשר ישיר ונבדוק יחד האם המסע יתאים עבורך או שהמיינד העלה דאגות מיותרות.

>> הרקע הרוחני שלי לא רב בכלל, אולי אפילו מועט ביותר. האם זו דרישה על מנת להצטרף למסע להוואי ?

אין דרישה לרקע רוחני, או קריאת ספרים כזה או אחר על מנת להצטרף. אין צורך להיות מתקשר/ת מטפל/ת או כדומה,  בכדי להשתתף במסע .

זהו מסע  אל התמלאות באנרגיה גבוהה וטהורה, אל אש מקודשת  המייצרת תנאים לריפוי רגשי ואנרגטי, להתפתחות אישית מואצת, טרנספורמטיבית, התעצמות פנימית והעמקה של הכישורים והיכולות .

אם עולה בך קריאה לחוות את החוויות המפורטות כאן, זה סימן נהדר. המסע לאיי הוואי, הינו תהליך המסכם את כל מה שעשית עד כה, ועוזר לך לחגוג את העלייה לדרגה הרוחנית הבאה שלך .

>> איך אני אעמוד בטיסות להוואי?

זמן הטיסות, זה זמן מצוין לצלול לכל אותם ספרים שרצית לקרוא ולא הספקת, להביא את העבודות שמחכות לך ולקחת את הזמן כזמן איכות לסיים את המשימות. כך יעברו כמה שעות פה וכמה שעות שם והופ הגעת לאיי הוואי ALOHA !

>> אני מפחדת לחזור שונה, ומה שתהיה תגובת הסביבה אלי

אין ספק שההחלטה שלך להשתתף במסע, היא רצונה של הנשמה שלך והעצמי העליון והלב, היא להניע את חייך קדימה, לזוז בקריירה, להביא דברים חדשים, לראות את חייך מפרספקטיבה גבוהה, לקבל תובנות, תמיכה מהיקום ואומץ לעשות שינויים.

המסע שלנו מהווה אינקובטור להאצה לשינוי, גם בתוך תהליכי המסע יש קצב וזמן.

מה שחשוב שאת הקצב קובע כל אדם לעצמו. הכל נעשה בהדרגה, השליטה בידיים שלך, התהליך ממשיך להדהד לאחר החזרה לארץ. אף אחד לא דוחק בך לכלום/

Aloha !

לכל שאלה או ברור בבקשה לפנות למנחה חני יזרעאלי נוי

לפרטים על המסע לאיי הוואי 

 

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט