יש לי כמה שאלות בנוגע למסע להר שאסטה ..אפשר לשאול?

FacebookTwitter

יש לי כמה שאלות בנוגע למסע להר שאסטה ..אפשר לשאול?

במהלך 9 שנות ארגון והנחיית המסע הרוחני להר שאסטה , אני משוחחת עם אנשים רבים, שהשם הר שאסטה נכנס פתאום לתודעתם, או כבר מתכננים שנים להשתתף במסע הרוחני. לרבים עולות הרבה שאלות, חששות, כמו לפני כל שינוי, או מצב לא נודע וזה טבעי לחלוטין.

ואכן ההשתתפות במסע הרוחני להר שאסטה, מהווה אצל רבים חלום /פרויקט להגשמה, שמוביל אותם בהרבה שינויים וגדילה. זו לא החלטה של שניה, ולכן הבאתי את מירב השאלות והתשובות.

ריכזתי את השאלות העיקריות –

>> מדוע לטוס עד להר שאסטה? אין הרים בארץ? 
כי כשהלב פועם, רק מלשמוע את  המילה:' הר שאסטה' זה קוד,  ויש להר סיבה נישמתית גבוהה, שמכוונת אותך להתפתחות ולמידה. וכשיש קריאה זהו מהלך לא שיגרתי במציאות ויש לתת לכך תשומת לב.

בוודאי שיש הרבה הרים בארץ בעולם, יחד עם זאת לכל הר יש תפקיד בפלנטה.

אני מתייחסת להר כאל ישות חיה פועמת פיזית מדברת ומתקשרת .

הר שאסטה הנו צ'קרת הכתר, הגנרטור והמקבל, השמור על ידי אינטליגנציות גבוהות, כמסייע ותורם מספר אחד בפלנטה להתעלות ושינוי בני האנוש. יש פה מרכזים פעילים, קבוצות מדריכים, ואנרגיות שמחכות לבני האנוש לעבודת התעלות.

אנו מגיעים להר שאסטה בזכות שלל סיבות נהדרות, בעיקר כי הוא פורטל תומך, עוצמתי ומלא אהבה,

אחר ושונה, ויש לו תפקיד פלנטרי חשוב ביותר על פי נסיון עם מאות אנשים, באיפשור מרחב מקודש בתדר גבוה להתעלות אישית, בהיטענות אנרגטית עוצמתית, המייצרת קפיצת מדרגה מוכחת וברורה בקריירה ובחיים האישיים.

>>מתלבט עם לסוע לבד או עם קבוצה

כמובן שהחוויות טובות בשתי האופציות. ההחלטה תלויה בתוצאות אותם תרצה להשיג.

קבוצה היא משפחה, מעגל שיקוף, תמיכה וגדילה. לקבוצה יש כוח גדול בהתמרות מהירות .

 יש לי ניסיון רב וארוך שנים, ההנחיית קבוצות כמורה רוחנית. מכירה ומבינה את מהות ההר. החיבור שלי רגשי ועמוק מאד. כמנחת המסע, מחוברת ומקושרת להר ולחברים החיים בו. מתוך הניסיון למדתי רבות על אורחות ההר ויושביו הקדומים, ועל הדרך בה הם רואים את ההר. עברתי השתלמויות וסדנאות עם מורים מהר שאסטה, כך שהמסע שלי בנוי על תהליכים קבוצתיים ואישיים מדויקים ומעשיים. יש רבים המבקרים בהר באופן עצמאי, מבינים את עוצמת האנרגיה, ומצטרפים למסע קבוצתי.

  >>מה מיוחד בתוכנית המסע?

אנו מגיעים להר שאסטה מזה 10 שנים במהלך מסעות אישיים שלי וקבוצתיים. נראה שאף פעם זה לא חוזר על עצמו, ותמיד מרגש וחדש.

משלבים טיולים נסיעות הליכות עם מדיטציות, נגינה ושירה מקודשת, מעגלי הקשבה, עבודה פרטנית בטבע התנסות בתקשור וחישה אנרגטית והרבה שיחות נפש והווי קבוצתי נהדר.

בין יערות, סלעי ענק, אגמים, מפלים, בנוף בראשית, מתחברים לתדר העוצמתי, בשמורת הטבע המדהימה. מגבירים את ההקשבה הפנימית ולטבע, חשים אנרגטית את האזורים המיוחדים המקושר ללמוריה, מתאמנים על טלפתיה עם המשפחה הלמוראינית, ומבקרים אסטרלית בעיר האור טלוס.

העבודה הרוחנית רחבה ומקיפה את כל נושאי החיים, וכל יום יש תוכנית, הבונה תדר פנימי מאד חזק התומך בביטחון העצמי ובתשוקה להגשים ולהתקדם.

תוכנית התעלות של המסע, מתוכננת על פי נסיון ומביאה את המשתתפים לפסגה שלהם, יחד צוות אמין שעובד בשת'פ, תומכים בתהליך הרוחני המיוחד שמצפה לנו.

>>אני מאד רוצה אך המחיר של המסע מאתגר …

לאור ניסיוני הרב עם מאות אנשים שהשתתפו במסעות, אני ממש בטוחה ויודעת-

כשיש קריאת לב חזקה ופועמת בעוז, אין שום דבר שעוצר מלהגשים זאת. ה-כ-ל מסתדר.

אם זה המסע שלך, איליו נקראת מגבוה היקום תומך בשלל פתרונות!

 >>אני לא כל כך בכושר, יש לי בעיות ברכיים, האם אעמוד בזה?

יש לנו מסלול מפנק ונינוח, הליכות סבירות לחלוטין, בשום מקרה אנחנו לא הולכים להתיש את עצמינו. באנו ליהנות ולעשות התפתחות רוחנית. כבר למדנו מניסיון העבר שיש הרבה הרבה ריפוי במסע, גם גופני גם נפשי. רבים מעידים שאין להם כאבים במהלך המסע, ויכולים לבצע פעולות גופניות באופן נרחב

ההליכות בטבע כה בריאות, אקופונקטורה לנפש, להזרמת אנרגיות חדשות לתאים, לאפשר לאדמה ולחמצן הנקי לפתוח בנו קידודים וצפנים.

>> אני חוששת שהמסע אינטנסיבי עבורי מדי. איך בודקים?

אכן מדובר בסדנת התפתחות מואצת ובמסע רווי חוויות. ישנם אנשים המגיבים בחשש מסוים, לתוכנית האינטנסיבית, את לא לבד, אך זו החוויה גדולה ביותר, כפי שמעידים מאות אנשים, שהתוכנית והתהליכים המושקעים בה, עזרה להם להתרפא,להשתחרר מפחדים וחסימות של שנים שהביאו תקיעות לחיים.

זו הדרך הכי  אטרקטיבית מעשית וידידותית להכנס למעבדה, ולעשות פעם אחת בחיים, עבודת עומק של 11 יום, שווה לקורס של שנה, בליווי צמוד של מנחה מנוסה ששומרת עליך, רגישה לצרכיך אוהבת ואיכפתית, בעטיפה ותמיכה של קבוצה שהופכת למשפחה. 

הכי ממליצה לך פשוט ליצור איתי קשר ישיר ונבדוק יחד האם המסע יתאים עבורך או שהמיינד העלה דאגות מיותרות.


>> הרקע הרוחני שלי לא רב בכלל, אולי אפילו מועט ביותר. האם זו דרישה על מנת להצטרף למסע הר שאסטה ?

אין דרישה לרקע רוחני, או קריאת ספרים כזה או אחר על מנת להצטרף. אין צורך להיות מתקשר/ת מטפל/ת או כדומה,  בכדי להשתתף במסע .

זהו מסע  אל התמלאות באנרגיה גבוהה וטהורה, המייצרת תנאים לריפוי רגשי ואנרגטי, להתפתחות אישית מואצת, טרנספורמטיבית, התעצמות פנימית והעמקה של הכישורים והיכולות .

אם עולה בך קריאה לחוות את החוויות המפורטות כאן, זה סימן נהדר. המסע להר שאסטה הינו תהליך המסכם את כל מה שעשית עד כה, ועוזר לך לחגוג את העלייה לדרגה הרוחנית הבאה שלך .

>> איך אני אעמוד בטיסות להר שאסטה?

זמן הטיסות, זה זמן מצוין לצלול לכל אותם ספרים שרצית לקרוא ולא הספקת, להביא את העבודות שמחכות לך ולקחת את הזמן כזמן איכות לסיים את המשימות. כך יעברו כמה שעות פה וכמה שעות שם והופ הגעת להר שאסטה Welcome.

>> אני מפחדת לחזור שונה, ומה שתהיה תגובת הסביבה אלי

אין ספק שההחלטה שלך להשתתף במסע, היא רצונה של הנשמה שלך והעצמי העליון והלב, היא להניע את חייך קדימה, לזוז בקריירה, להביא דברים חדשים, לראות את חייך מפרספקטיבה גבוהה, לקבל תובנות, תמיכה מהיקום ואומץ לעשות שינויים.

המסע שלנו מהווה אינקובטור להאצה לשינוי, גם בתוך תהליכי המסע יש קצב וזמן.

מה שחשוב שאת הקצב קובע כל אדם לעצמו. הכל נעשה בהדרגה, השליטה בידיים שלך, התהליך ממשיך להדהד לאחר החזרה לארץ. אף אחד לא דוחק בך לכלום.

א-הו !

לפרטים והצטרפות למסע ריפוי והתעלות שנתי- פנו אלינו בלינק או בנייד 0543151029

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט