מה מאפשר לך המסע הרוחני לאיי הוואי?

 מסע להוואי השאמנית   הכולל  עבודה אישית ריגשית  שחרור קראמות שליליות והטבעות אנרגטיות עתיקות, תוך התעוררות  עוצמתית אישית  ורוחנית ,בשילוב  טכסים וחניכות מסורתיות למוראיניות מבתי הספר למסתורין של למוריה ,ריפוי ,טיהור,התקדשות וחיבור לתדרים עוצמתיים ברחבי האיים.

לבירור פרטים -054-3151029

אלוהה  זו חני ,ברצוני לשתף אותך בתובנות עמוקות של מסע רוחני שהוא נקודת מפנה בחיי האישיים והרוחניים.

בפברואר 2013 נגעו רגלי בפעם הראשונה בחול הזהוב ובמימי הטורקיז הצלולים ביותר שראיתי בימי חיי. רגלי הילכו יחפות על אדמת הברזל הגעשית של הוואי. צמרמורת אחזה בי , נזכרתי ! כבר חייתי כאן ! הלכתי על האדמה הזו !הבטן התהפכה  מהתרגשות,חשתי שאני יכולה לעבור מימד בהיותי בגוף פיזי ,דמעות עלו בעיני לנוכח זכרונות של היסטוריה אישית שכללה גם טראומות  פגיעות וגם עבודה  רוחנית מופלאה המשפיעה על ההוה .
זו הייתה קריאה  פנימית חזקה  להגיע אל מרחב עוצמתי עתיק של יבשת קדומה שרבים מאיתנו חיינו שם,להביא קבוצות מישראל באופן מכוון למסע נשמה והתקדשות.

לכל מי שעושה דרך בתהליך הצמיחה יש 'פיקים' 'היי לייט ' מתנות קטנות וגדולות כחלק מהנחישות והאמונה בנתיב .בתהליך ההתפתחות הספירלי יש סימון של סוף שלב פרק למידה ופתיחתו של חדש . זהו גם חלק חשוב,העצמי הגבוה, היודע את התכלית הרוחנית שלכם ומוביל אתכם אלעה .מסע רוחני להוואי, הינו ה'הי לייט' של בית הספר למסתורין לחכמת למוריה- והינו ה'היי לייט' של מי שבדרך האור והצמיחה הרוחנית בוחר לתת לעצמו מתנה .

 הוואי….. איים של ניגודים.הרי געש פעילים ולבה שזורמת למימיי האוקינוס הכחולים..  מחזיקים זכרונות רבים .. עבר קדום מזהיר בתקופת למוריה, וגם חלקים הכוללים מלחמות, קורבנות, אובדן  וסבל .

זו דרך נפלאה להעצים את ההתפתחות האישית והרוחנית השפע והאושר בחיים.האנרגיה העוצמתית ביותר שנספוג במהלך המסע תאפשר לעבוד על ניקיון נפש, תייצר ריפוי חדש לעצמנו ,שחרור טראומות מהזכרון התאי
יש חיבור עוצמתי להיסטוריה האישית הנשמתית מימי למוריה ההוא'ופונופנו בא מהוואי וזהו קוד של למוריה .
סליחה וחמלה סובלנות אושר הם כלים חזקים שנשתמש בהם .
בנוסף לתהליכים רבים ומיוחדים ,אנו נעלה את התדרים שלנו לרמה גבוהה יותר, בכדי להרחיב את היכולת לעבוד עם האור והאהבה הקוסמית זיכוך האור האישי והתמלאות בעוצמה גדולה .

המסע  רוחני בלתי נשכח  מתאים לאלה המחוברים לתדר התודעה החדשה של הרמוניה,אחדות אהבה .לאלה המרגישים את השינויים הפלנטריים ורוצים להיות חלק מהם באופן שישפיע עליהם ועל סביבתם.
לאלו שרוצים לחגוג את החיים ,את גן העדן עלי אדמות,להנות מקבוצה נפלאה ומכילה מנחות מנוסות בנות למוריה יצרנו תא אור מיוחד שבו תוכלו לחגוג את עצמכם ואת השקעתכם בעצמכם .

רבים ממשתתפים בארבעת המסעות מעידים שחייהם השתנו, שיש את החיים ל'פני' ו'אחרי '

הנה עדות של אחת מהמשתתפות" רגעים בלתי נשכחים של חיבור פנימי עמוק לעצמה,אמת,חכמה,אהבה ,שמחה והרמוניה,קבלה של כל היש והודיה אינסופית…מסע של קילוף הקליפות וחשיפת היהלום הפנימי.
אחת ההשקעות המוצלחות ביותר שעשיתי!
במקום בו מבצבץ נבט ירקרק,מתוך שכבות של לבה יבשה,מתאפשרת פריצת דרך,למרחבים חדשים של צמיחה והתפתחות משמחת!!! איזו זכות של כל מי שיכלל במסע הבא!!!
מנחות מנוסות, רגישות ,מכילות, מנטוריות המחוברות ללמוריה לפליאדות לידע רב ולטבע הקסום " גליה גת גינזבורג

מה מיוחד באיי הוואי שהופך את המסע לכל כך עוצמתי נרחב מיוחד ואחר ?
????הרוח של האבות הקדומים ואלה שהלכו על האדמה, מהווה השראה גבוהה, לאורך כל המסע. ערוצים נפתחים ..הלב מתרחב
????האנרגיה של הוואי נחשבת כצלולה ביותר בכדור הארץ והגוף מתמלא באור מרפא מגנטי ומי בריאה אלכימאים המצעירים את התאים ויוצרים ריפוי פנימי .
????הכוח הרוחני,-ה'מאנה' נחשב כאנרגיה אלוהית שאותו סופגים בכל המקומות בהם שוהים . זו מתנה גדולה לצמיחה וגדילה מהירה .
ההוואים הזקנים מספרים שכשהנשמות עוזבות את כדור הארץ,הן מגיעות לעמק מיוחד באי הגדול מקבלות את המאנה וכך עולות לשמיים.
????פני האדמה של הוואי כפני כוכבים וירח -כל צעד מפעיל מערכת פנימית של קוי אנרגיה וסיבים נושאי אור המעלים תדרים.
????שדות הלבה מכילים את זכרונות למוריה – היזכרות מדהימה .
????בערי האור מתחת לאדמה, נמצאים אחים ואחיות מלמוריה, משדרים לך מסרים ותפילות, שולחים ריפוי ללב להיסטוריה האישית, ולגוף הרגשי.
????התדר הלמוריאני של אהבה והרמוניה ספוג בכל מקום ,משרה מייד תחושה מיוחדת של התעלות וגעגוע הבייתה

האש הרוח האדמה האוויר המים עוצמתיים ביותר ההשפעה הגדולה ביותר  על הגופים הפיזיים והאתריים היא של האש ! ומי היא האש?

אלת האש פלה ! פגשתי אותה ברחבי הוואי והמפגש היה מחולל שינוי עבורי !
פלה -האנרגיה העוצמתית הנשית ביותר של האלות,האנרגיה שיצרה את למוריה ,שנבראה מהאש של אמא אדמה ונולדה מהמים
פלה ! המלכה של הרי הגעש ושדות הלבה היא עוצמתית, מטלטלת, יודעת אותך, מחבקת ,עוטפת, מעבירה מסרים בגופה המתפתל עם תנועת לשונות האש .
היא תקבל אותך כשתבואי לאדמתה, ותרקוד עבורך את ריקוד האש ,היא תעבוד איתך, תכבד אותך ,תדליק את האש בך של האשה העוצמתית החושנית המיסטית המרפאה של הגאיה ,
תוציא אותך מתוך העיכובים ,רק אם תסכימי .היא גם תרגיע אותך ,הרוח שלה חיה בך ואת תזהי אותה לידך .תאמיני לי, אני פגשתי אותה !
כולנו פגשנו אותה !והיא עבדה איתנו באופן הכי משמעותי להתפתחות שלנו ,העוצמה שלה והמתנות שנתנה לנו מבורכות עד לרגע זה !

 

 

  Thank you! Your message has been sent.
  Unable to send your message. Please fix errors then try again.

  בית הספר למסתורין של חכמת למוריה
  עין חי 49, מושב כ​פר מלל
  054-3151029


  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט
  error: Content is protected !!