מי את נשמה עתיקה ?

FacebookTwitter

מי את נשמה עתיקה ?

יש אנשים רבים בחיינו שהם נשמות עתיקות, אולי אפילו אתה או את  אחת מהם…

מוזמנים לגלות את הסימנים …

גלגול  נשמה פירושו להיוולד מחדש. גלגולי נשמות הינה אמונה, שלאחר שאדם נפטר נשמתו ממשיכה ומתחילה חיים שוב, אם זו בחירת מדריכה.

ככל שהזמן מתקדם הרוח מובילה למספר גלגולים של חיים חדשים, בגופים שונים אך ישנה מערכת מאסטר העוברת עם כל גלגול.

כל זה קשור למחזור התמידי של חיים, מוות ולידה מחדש, שכולנו עוסקים בו לנצח.

בכל פעם שהנשמה שלנו עוברת התעלות, מתפתחת והופכת חכמה יותר, בוגרת יותר, בקיאה ומחוברת רוחנית ליקום, אנו חשים לידה מחדש, של עצמיים נוספים שלנו. ככאלה, אנו אנשים שחיו יחידות חיים אחרים רבים, וממשיכים להתקיים  גם בעתיד.

בכדי להבין מהי נשמה עתיקה אנו נבחן כמה אפיונים:

 

 1. נשמה עתיקה נוטה לרוחניות מגיל צעיר  ביותר – אנשים אלה  מתחברים לעולמות אחרים באופן טבעי יודעים חלקים מחייהם הקודמים, מתעניינים ומתחברים למגוון של מידע, טקסים ומסורות עתיקות של ציביליזציות, כמו גם אל מקומות ואתרים. על ידי תרגול ומדיטציות, הם נהנים מתחושה טובה של שייכות ועיגון  המתקיים בחייהם.
 2. נשמה עתיקה מחפשת את הארה באמצעות ידע, והרוחניות  ממלאת חלק מרכזי מכך. רבים  מאמינים כי הם רכשו את החוכמה שלהם, מחיי העבר שהם ניהלו. הם יודעים שכאן, בגילגול זה הם ממשיכים את מה שעשו בחיים אחרים, ושדרך מערכת הדטה האנרגטית, הם קיבלו תפיסה נאורה ואחרת  על העולם המורכב בו אנו חיים.
 3. נשמה עתיקה מרגישה את פעילות ותקשורת המדריכים שלה. יש לה משיכה למקומות בהן חיה,  מכירה את היקומים המקבילים והכוכבים מהם באה. זו תקשורת העוטפת אותה באופן קבוע כך שהיא מחוברת און ליין.
 4. נשמה עתיקה  חווה ורואה דברים אחרת וזה מבדיל אותה ממה שעובר על כל השאר. היא גם  מדברת אחרת. הידע המולד שלה נתן לה הבנה מפותחת מאוד על התנהלות המציאות והעולם.
 5. נשמות עתיקות מקרינות תדר מסוים, שהוא מורגש ומקרין שלווה ויציבות גם אם הן בתוך אתגר או משבר.
 6.  נשמות עתיקות  יודעות חכמה עתיקה, ויכולות לשאת תדר ואור באופן טבעי. לגיל שלהם ומראם החיצוני, אין קשר עם הגיל הפיזיולוגי. הם נוטות להיות אמפתיות ורגישות מאוד, לאנרגיות של אנשים אחרים בחייהם. הן רגישות לצלילים וקולות של האחרים, כי המערכת העל חושית עובדת על תדר אחר.
 7. הן בעלות מחשבה שונה בתבניות שלה, ואינם עושות  תמיד את הצפוי מהם. היעדים האופייניים של החיים אינם תמיד מעניינים אותן. במקום הצלחה, כסף, תחרות, שליטה וכוח, הן פועלות אחרי מימוש עצמי, הגשמת המשימה, שרות לפלנטה, טבע ולחיות. זו הסיבה שלעתים קרובות הן יכולות להרגיש לא טוב ועצב גדול, כשמשהו קיצוני קורה לחיות או לטבע.
 8. לעתים קרובות הן מתקשות להתחבר לאנשים, מכיוון שהן מאבדות עניין בהרבה מהדברים שאנשים עושים, או מדברים עליהם. במקום זאת, הן נוטות לבחור חברים המסוגלים להבין אותם באמת ואת טבען השונה. ניתן לומר שנשמות עתיקות  מחפשות חברים שאותן הן מזהות  ורואות כנשמות עתיקות ומוכרות מחיים קודמים.
 9. נשמות עתיקות פחות נוטות להסתכל על ענייני הממד הארצי,  כי הן בעלות יכולות טבעיות לראות  את התמונה הגדולה יותר. יש להן מערכת סינון של הפרטים הבסיסיים היומיומיים, הנוטים להעיב על מחשבותיהם ומחשבותיהם והתפקוד שלהן.  מה שחשוב להן יותר הינו החזון, המשימה, ולהפיץ את האור שהן נושאות.  יהירות, כוחנות, רכילות, ביקורתיות, תחרותיות, אנוכיות, הן רואות כתפל, חסר טעם ומלכלך את האנרגיה שלהן. במקום להתמקד בהתנהגות האנושית הארצית, הם מסתכלות מעבר לזה, עוברות לאורך אופק העתיד, בודקות אפשרויות, פעולות. ההשלכות של פעולות אלה, היא זו שמעניקה להן נקודת מבט רחבה יותר והבנה של העולם שמעבר להווה.
 10.  לנשמות עתיקות יש צמא, רעב וסקרנות  ללמידה ורכישת ידע ושיטות ריפוי עצמי ולאחרים. התשוקה שלהם פחותה לנושאים אינטלקטואליים ואינפורמטיביים. הם אוהבות לחוש חוויות ספירטואליות ובוחנות לעומק סיטואציות שונות ומשברים, בכדי להפיק מהם שיעורי חיים חשובים. עבור נשמה עתיקה, הידע הנרכש והתבונה המתקבלת ממצבי חיים, מביאים אושר והצלחה להמשיך.
 11. הסקרנות הטבעית שלהן מביאה אותן לשאול שאלות רבות, להתבונן עמוק פנימה. כשמתרחשות תמורות קיצוניות בכדור הארץ, הן הראשונות להרגיש לחוות.
 12. נשמות עתיקות מרגישות בליבן את התנועה של תדר האמת. הן הרוויחו זאת ממחזורי חיים רבים, וקיבלו את הכלים הרוחניים המאשרים זאת .
  הן חכמות לדעת את תבונת האמת ומכבדות את חכמת היוניברס .
 13. ליבן הופך למצפן שלהן.

את/ה נשמה עתיקה? נשמח לקרוא בתגובות

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט