קורס אלכימיה רגשית -היו אלכימאים לשינוי חייכם

FacebookTwitter

קורס אלכימיה רגשית -היו אלכימאים לשינוי חייכם

 

רוצים את הידע והריפוי המעשי ליצירת שינויים חיוביים בכל תחומי החיים שלכם?

מחפשים את אנרגיית הקסמים שתשפר את מצב רוחכם ?

 אם מחפשים אתם הדרך לטפל בעצמכם ולהמיר מצבים שליליים כמו תסכול, ערך עצמי נמוך,חרדות, תקלות במערכות יחסים, לצורך שידרוג חייכם קורס אלכימיה רגשית מעביר אתכם  תהליכים מרתקים של התפתחות רגשית ואישית, הרחבת תודעה, הגשמה בכל היבטי החיים, כלים מעשיים וחיבור לתדר האלכימיה-

אלכימיה מוגדרת כהתמרה של רטט רגשי  מנטלי אנרגטי מהנמוך אל הגבוה והפוך .כולנו משתמשים באלכימיה בחיינו  גם אם לא שמנו לב .כל שינוי שחל בגוף הרגשי הפיזי והרוחי   זאת אלכימיה אם פרצנו דרך  הגשמנו בכינו סבלנו זאת אלכימיה . תורת האלכימיה העתיקה מדברת  על ש-י-נוי המצב המנטאלי הרגשי.

בקורס אנו לומדים חוקים אלכימאים להשתנות פנימית עמוקה,כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה, קודי המאסטריות הנעלה הארצית -12 חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . כל זאת בכדי לקחת את מקל הקסמים ולנהל חיים איכותיים ומאוזנים ויותר.

  מונחה ומועבר על ידי סנט ג'רמן דרך הערוץ שלו חני יזרעאלי נוי.
כיתת האלכימיה לומדת 2 שיעורים בחודש במשך שנה .
אנו לומדים במבנה מרכבות –
 
מרכבה ראשונה – תורת האלכימיה -בלמוריה ,אטלנטיס ,מצרים אנגליה . היכרות עם  התדר של סנט ג'רמן
 
מרכבה שניה- הלהבה הסגולה-  חיבור לתדר הטרנספורמציה לימוד כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה – מנטרות ותהליכים עם התדר הכי מגנטי שיש בכדור הארץ .
 
מרכבה שלישית – חוקי האלכימיה  לחיים מוארים- 12 חוקים קוסמיים חכמים לקחת את החיים שלכם קדימה .
 

מרכבה רביעית -קודי המאסטריות הנעלה הארצית – חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . ספיגת תדרים אלוהיים לעליה ברמת האנרגיה התודעה והאור.

כל מפגש יוצר פתיחת שערי  גדילה והתפתחות חדשים, נסיקה מעלה, העצמת הריפוי הנשמתי והרגשי, העלאת  יכולת התקשור, מגנוט והקסם לשנות כל מציאות לא רצויה  למיטבית, בעזרת תדר תודעת האלכימיה.
אם מחפשים אתם משפחת אור רוחנית, לימוד אלכימיה, התפתחות רגשית ואישית, הרחבת תודעה, הגשמה בכל היבטי החיים, כלים מעשיים וחיבור לתדר האלכימיה- יש לכם הזדמנות לראות אם מתאימים אתם להצטרף לקהילת  הלימוד  של ה'אלכימאים'.
 איך החל הכל?
 זה החל בספטמבר 2014 ,קבוצת חלוצים האלכימאים הקדומים, נקראה יחד ללמוד ולהכיל את הידע של האלכימיה, כפי שמתקשר אותה מאסטר הלהבה הסגולה סנט ג'רמן  המעביר שיטות ריפוי עם האור הסגול הוא מופיע מידי פעם בשיעורים כמרילין הקוסם.
 זו משפחה ' סגולה' ונהדרת בה שותפים נשים וגברים, שבאים לחוות את תהליך ההתעלות שלהם יחד !
בואו ללמוד את תורת האלכימיה ועוד תורות עתיקות כמו אלכימיה מצרית, ומאגית . בכיתות לימוד שנפתחו מאז ועד היום, עברו יותר מ200 איש !!

הצטרפו לכיתות המאסטר 054-3151029

לקריאה על תורת האלכימיה -לחץ 

הרשמה  עכשו !

ביה"ס לאלכימיה של סנט ג'רמן ,מאסטרי החכמה,ותדרי הלהבה הסגולה, מזמין אותך להאיץ התפתחותך האישית רגשית,התודעתית והרוחנית ,בעידן הזהב ולהצטרף לקבוצת ה'אלכימאים'עם   חוקי האלכימיה -קפיצת מדרגה אישית ורוחנית למימוש המאסטריות והאלוהות הנני אני.

החומר הלימודי מתמקד באלכימיה רוחנית,תודעתית ואלכימיה של הלב תוך מיקוד בשינוי הרגשי, הנפשי התודעתי, על מנת לאפשר חיים איכותיים, בתדר הגשמה ופחות בהישרדות, שיש בהם שמחת המימוש, אהבה עצמית ואושר הגשמת הקוסמ/ת שבנו מלא/ת הפוטנציאלים.

אלכימיה ,הינה מדע עתיק ופעיל עכשוית, שמספק חוקים  כלים ודרכים להתמרה וטרנספורמציה בכדי להביא את חייך האישיים והמקצועיים לרמה גבוהה יותר,איכותית המחוברת לתנודות העידן החדש .

בעזרת מידע  מתוקשר תרגולים תדרים וחניכות  נלמדים דרכי השתנות,  צפנים וסמלים משני מציאות, וכן כלים לשחרור חסימות, קרמות ישנות וכל מה שלא מאפשר צמיחה. הקבוצה עובדת ,מודטת מפתחת ,מתפתחת ותורמת להעלאת תדרים וכיול לשדות האנרגיה היקומיים .

להצטרפות לקהילת האלכימאים כיתות המאסטר  שיעורים בצמיחה רוחנית עם  האלכימיה הרוחנית רגשית  לשינוי איכות חייכם והשפע שלכם .

**טופס הרשמה לכיתת המאסטר !**

 

הקסם בידך! דעי איך לממשו 

אם קבלת זימון טלפטי מסנט ג'רמן להצטרף לקבוצה ,הרי שזו זכות גדולה להיות בכיתת הלימוד בהנחייתו .

איך תדע/י שאת/ה אכן מרגיש/ה את החיבור לקבוצה קדומה הגדלה ומתעוררת, שנקראת ה'אלכימאים המרפאים של סנט ג'רמן' ?

בדוק/י כמה מהסימנים מהדהדים לך –

חיפוש דרך וכלים למימוש והגשמה ,סקרנות לידע חדש ,תהליכי ריפוי מתקדמים ,משיכה לתקשורים חיים ואנרגיות חזקות , מגנוט לסמלים עתיקים רצון להרחבת תדר האהבה והחמלה ככוח ריפוי ושינוי ,רצון עז לפתח כוחות ריפוי משפיעים ומהירים,חיפוש כלים להתמרת תדר הפחד והדאגה,רצון לשינוי בתפיסת עולם וצורך ליצר מציאות איכותית, משיכה מיסטית לתדר הסגול וללהבה הסגולה .
ידיעה פנימית שחסר משהו להתפתחות עוצמתית,מדע האלכימיה מעורר אותך לחקירה פנימית,קשר וחיבור למאסטר סנט גרמן ומרילין הידוע כאלכימאי הגדול,חווית התנסות במסעות אסטרליים למקדשים ומימדים גבוהים
חיבור לשורשי אנרגית הנשמה עד תקופת למוריה.. אטלנטיס ..מצרים ..אנגליה..

זה המקום לגלות את הבית הקדום ,לחוות ידע קוסמי מתוקשר, חיבור ישיר למאסטר הנעלה סנט ג'רמן ,ריפוי מיידי עם הלהבה הסגולה ,טיהור הנפש,כלים עתידניים לריפוי וטרנספורמציה ,והתמרה עצמית קבוצתית ופלנטרית.

במפגש חודשי מועבר ידע מתוקשר מרתק של תורה האלכימיה הקדומה כפי שנלמדה במקדשי האלכימיה ,בלמוריה ,אטלנטיס ומצרים נוסחאות רוחניות לשינוי עצמי, כלים מעשיים לשינוי מציאות והסרת חסימות ועיכובים
תדרים נפלאים לטרנספורמציה בכל תחום בחיים ,עבודה עם הלהבה הסגולה והאלכימיה שלה -כלי רוחני רב עוצמה ,מסרים ותקשורים מרגשים מסנט ג'רמן

*הקבוצה עובדת יחדיו ותומכת בזירוז והאצת ההתפתחות האישית ויישום הייעוד והמעשיות בחיי המאסטר האלכימאי ומאפשרת למשתתפים ליצור כוח ומניע לשינוי והעצמת חווית הטרנספורמציה והחירות הרוחנית שהם

 
להצטרפות לקבוצת למידה  בין השעות 19:30-22:30 להתקשר 054-3151029

התכלית המרכזית של מדע האלכימיה הינה השתנות תודעתית רגשית נפשית רוחנית.

כשבן האנוש מבין את מתת האל בתכונות האלוהיות הנמצאות בו

מפתח סיבי דנ"א רדומים

מגלה נוסחאות וכוחות אנרגטיים להתמרת אנרגיות נמוכות בגבוהות

מגביר האושר בחייו ,מצליח לשחרר מצבים חיצונים שאינם משרתים אותו

הרי שהוא אלכימאי קוסם

הקבוצה מודרכת על ידי סנט ג'רמיין, שומר הלהבה הסגולה, והמלאך צדקיאל ומלאכי הלהבה הסגולה

הלימודים כוללים מידע מרחיב ,תקשורים של סנט ג'רמן, שיח קבוצתי , חניכות ,לימוד צפנים וסמלים עוצמתיים .

טכסים מיוחדים מתקיימים במערת צידקיהו ובעוד מקומות בארץ

סדנה לימודית באבלון ,וגלסטנברי.

החיבור לחברי הקבוצה הנוספים התומכים ומאפשרים תהליכי כל משתתפי המפגשים מואצים ומעצמים.

רוצה ליצר שינוי עמוק במציאות שלך ? זו ההזדמנות לשינוי 054-3151029

מקצת עדויות של תלמידי האלכימיה אשר לומדים בבית הספר לאלכימיה שפתח סנט ג'רמן לפני כשנתיים
"תודה על ריפוי ענק ,ידע מעשי ,כלים חשובים לחיים משמעותיים "דורון
"תודה על מפגש עוצמתי מרגש מקסים ואוהב "סיגל
"היה מפגש מצוין מלא עוצמה מסונכרן וממלא "רביטל
"איזו אנרגיה חזקה עברה בגופי במהלך השיעור כולל ידע מעשיר ומדיטציות מעיפות למימדי אור נפלאים " חגית
"תודה על תהליכים חכמים על לימוד טכניקה לבריאת מציאות שממש עובדת " פנינה
"נוכחותה של ההדרכה בכל שיעור הופכת ליותר ויותר מורגשת וזה מדהים !התפילות המנטרות והתכוונות לריפוי מפעילה אצלי כל הזמן דמעות" אורית
"תדר הלב כל כך מורגש לאורך כל המפגש עדינות ועוצמה של המאסטר ופמלייתו !" אסנת
"הגעתי לקבוצה לאחר מות אחי. העבודה שנעשתה, התמיכה החיבור וההבנה את כל מושגי האלכימיה הנשמתית עזרה לי לעבד את האבל וכמובן ממשיכה ללמוד " יעל

"אם המילה אלכימיה מעלה בכם התרגשות, סקרנות, צמרמורת חיובית וכ"ד או אם המילה אלכימיה תמיד סקרנה אתכם, או שהיו לכם חלומות או מחשבות על הנושא,
אני ממליץ לכם להתקשר מייד לחני יזרעאלי נוי ולהבטיח את מקומכם בקבוצה. אני בטוח שכמו לקבוצה שלנו, כך גם לקבוצה החדשה היקום יזמן קבוצת אלכימאים נפלאים "לשעבר", שהיעוד שלהם להחבר מחדש לידע וליכולות שנמצאים ב DNA שלהם. המסגרת מאוד נוחה מפגש חודשי במרכז הארץ בליווי מסור ואוהב של מאסטר סנט ג'רמן, עם אחת השליחות שלו בכדור הארץ בתקופת חיים זו חני יזרעאלי-נוי המיוחדת. יש לכם הזדמנות פז לזרוע מחדש את אנרגיית האלכימיה בכדור הארץ, ואף לקצור את היבול. ממליץ לכם בחום! משה צירקל

"ממליצה בחום! החוויות שעוברים בפגישות האלו מדהימות… חיבורים, קודים, צפנים, ריפוי ותמיכה. והכל בליווי מיוחד של הלהבה הסגולה המדהימה."מעיין לזר

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט