טעימות ממפתחות חנוך- למידה והגיה

FacebookTwitter

טעימות ממפתחות חנוך- למידה והגיה

תנו לעצמכם את המתנה הזאת, כתרומה גדולה לצמיחתכם האינטליגנטית הרוחנית

9/6 – נפתחת קבוצה בפיזי  ללימוד המפתחות 

קורס מבוא – 4 מפגשי טעימות ממפתחות חנוך

יום רביעי 19:00 -22:00

פרטים בלינק 

 

לצפיה בסרטון המסביר את מהות הספר

צפייה בהסבר של מפתח 101-103 

מאמר על מהות המפתחות 

'ספר הידע מפתחות חנוך' הינו כתב עתיק, דברי אלוהות, מהמלאך מטטרון  שמכיל מידע מועיל מאד על:
מעשיה של הבריאה ויצירת היקום
על ריפוי הגוף האנושי ותהליכי שינוי צופן החיים,
מגלה כיצד נוצרת אבולוציה, כוכבים,פלנטות,
מחבר בין הביולוגיה שלנו לפעילות כדור הארץ,
חושף את הקשר בין הדנ"א, לקוד יהוה, לגאולוגיית כדור הארץ,
חושף את סודות הפירמידות, ומקומות אנרגטיים בארץ ובעולם
מגלה את מערכות הפיקוד, פיקוח, ניטור והפעלה של האינטליגנציות הגבוהות
מפיץ את חוקי התעלות והאנרגיה שלהם

ועוד….!

ספר עב כרס, אשר מוטבעות עליו בזהב כנפי יהוה, הינו ספריה צופנית, לימודית, קוסמית, של ידע מופלג ,אשר מטרתו התחברות מחדש ושינוי תודעתי עוצמתי .

המפתחות הועברו כאותיות אש מחנוך- מטטרון – לג'יג'י הורטק, מדען וחוקר יהודי .

מפתחות חנוך, מתאים לרוצים חיבור לכוח עליון בהוראה רוחנית מיטיבית,
התעלות בעזרת צירופים מתמטיים אינטליגנטיים, מידע נבואי והמון כלים לקליטת ידע ואור.
רובינו משתמשים באחוז קטן של כוח המוח המולד, מפני שלא עוסקים בידע ולמידה רוחנית.

האנרגיה של מפתחות חנוך יוצרת מרחב של למידה עוצמתית רוחנית, המעלה את תודעת בני האנוש מלהיות עסוקים בהישרדות, מימד שלוש, לתודעת מימדים גבוהים יותר, של מציאויות נוספות .
להדהד בתדרי מימד חמש ומעלה זה לעורר את כל הזיכרונות הידע, החוויות הגבוהות, להזכר בעולמות נוספים קשר עם תרבויות אור מה שנקרא חוויות בין מימדיות "
חני יזרעאלי נוי מנחת הקבוצה

כיצד תדעו שהידע בספר מועיל לכם?-
הכי קל זה לקרוא אותו, ולהבין שהוא מדויק,נוגע בכם, מבריק, חדש, מפיל לסת, מחדד, מעמיק, מורגש אנרגטית, מבדיל בין הישן לחדש, פותר חידות.

רובינו משתמשים באחוז קטן של כוח המוח המולד, מפני שלא עוסקים בידע ולמידה רוחנית. האנרגיה של מפתחות חנוך יוצרת מרחב של למידה עוצמתית רוחנית המעלה את תודעת בני האנוש מלהיות עסוקים בהישרדות, מימד שלוש, לתודעת מימדים גבוהים יותר, של מציאויות נוספות .להדהד בתדרי מימד חמש  ומעלה זה לעורר את כל הזיכרונות הידע, החוויות הגבוהות, להזכר בעולמות נוספים קשר עם תרבויות אור  מה שנקרא חוויות בין מימדיות " חני יזרעאלי נוי מנחת הקבוצה

מה לימוד המפתחות יאפשרו לך?

להבין איך אדם מתעורר וער, מתעלה על האשליות המגבלות והעיוותים שנוצרו בחיי היום יום, ויוצר ריפוי ורטט חדש בעזרת חיבור מחדש לחכמה עתיקה, שדות אנרגיה, מבנים גאומטריים ,אזורי זמן ומרחב שונים, ומה ניתן ליישם מתוך כך לחיים

 ללמוד את סודות המסתורין של הכוכבים וציביליזציות עתיקות כמו מצרים וטיבט מהות העם היהודי, תוך העמקה במדע האלכימיה, האסטרולוגיה, סוד האותיות, הקוסמולוגיה, האסטרופיזיקה של היקום ליצירת שינוי פנימי, הרטטת סיבי הדנ"א, העין השלישית, הכתר צ'קרות אתריות, מרדיאינים, וגופי אור חדשים

 להכיר את מטטרון וחנוך המעבירים כלים, דרכים ומידעים הגורמים למהפכת התודעה .

 לחוות מדיטציות, תקשורים, תדרים וחניכות

אנו נמצאים בעיצומו של שינוי בצופן החיים שלנו. ההערכות פנימית מחודשת, זיהוי אנרגיות חדשות ,עוררות זכרון הנשמה ,ריפוי מואץ, הרטטת סיבי הדנ"א חיבור לספריה הקוסמית פתרונות לבעיות אנושיות .

זו תקופה של קפיצה קוונטית חיבור לספריות ידע וערי אור. מימוש הפוטנציאל האנושי שכולל תבניות מחשבה גבוהות המפעילות בתוכנו פוטנציאלים גבוהים ומתנות הבריאה. הבה ונתנסה באלוהים האינסופי ובעבודתו. הבה נביא את הכאוס בתהליך התעוררות אל תכנית הבריאה האלוהית בכוח האם האלוהית ואור אין-סוף שמתפשט ושולט על אין ספור ביטויי חיים ויצירות חדשות.
ואכן כיום, רבים פונים לרוחניות, לומדים התפתחות אישית, לומדים שיטות טיפול, משתתפים, חווים ואפילו מתקשרים עם ישויות האור תוך העברת מסרים, וחומרים לכלל האנושות. עבודה זאת שנעשה בעבר, העלתה את רמת התדרים שעל פני כדור הארץ, והיום האנושות מוכנה לקפיצה הבאה, לאנרגיה הבאה, אנרגיית התחברות מחדש.

ספר הידע 'מפתחות חנוך' של שר המלאכים מטטרון -חנוך – עיקר תרומתו – חיבור מחדש שלנו לחכמה העתיקה ולצפני המוח שנסגרו. עוזר ללומדים בשינוי צופן החיים שלהם, פותח את המנעולים שנסגרו בצ'קרת הכתר, מחבר מחדש מרידאינים לקווי האנרגיה של כדור הארץ ,מעלה את האור בגופים האנרגטיים ופועל כמטה קסם על בלוטת האצטרובל והגופים האתריים.

"כדי להמשיך לשלב ההתפתחות הבא של האבולוציה עלינו לעבור תהליך של חניכה ועל ידי כך נבין שהחיים שלנו הם רק חלק ממערך גדול הרבה יותר, ולצורך כך אנחנו צריכים להכיר בבריאה חדשה.
שינוי זה יאפשר לאבולוציה האנושית לשתף פעולה עם האבולוציה העליונה וזאת באמצעות יקום השכינה אשר יאפשר לאדם לקבל את המתנות הרוחניות, כך שהאדם הרוחני יוכל לעבוד ישירות עם "ישויות אור מושלמות"." כך אומר חנוך באמצעות המתקשר הורטק במפגש אלוהי שהתרחש באוריון, משכנו של מטטרון.

תלמידים מעידים –

 • "הידע של הספר מכיל את הכל ! והתודעה שלנו ברמה המסוימת שלה, לאט לאט נפתחת לידע המדהים." גילה פיש
 • "הידע, הלימוד התדרים שנמצאים בזמן השיעור,  גורם לי כל שיעור להיי מטורף." אביב כהנא
 • "ואוו !מרתק, מאתגר, מעניין, דורש ריכוז ומיקוד על מנת להכיל." אלינור לגונה
 • "החומר של הספר הינו אנרגיה ותדרים, שאנו מכילים. לא תמיד מבינים את ההסברים, אך זה עושה הפעלות משמעותיות למוח, לדנ"א, לצ'קרות ומפתח את כל השדה האנרגטי." מיכל נתיב
 • מפתחות חנוך ברמת הפרקטיות, מסייעים להתפתחות אנרגטית,מוחית אינטלקטואלית, מאפשרים למקם עצמינו מחדש, בתוך המציאות ולהסתכל על כל החיים בעיניים אחרות." אמיר עידן

לקריאת מאמר על מפתחות חנוך 

 

הספר זמין לרכישה בלינק  לינק לרכישה

המפתחות של חנוך מכילים הוראה רוחנית-מדעית משני מורים גבוהים של אינטליגנציה אוניברסלית הנקראת "חנוך" ו"מטטרון ".
חנוך הזדהה כאותו חנוך המוזכר בכתבי הקודש העתיקים זאת, ספר זה אינו מתועל מידע אבל מגיע מתוך ניסיון ישיר.
מטרתן היא לפתוח את מוח האנושות לרעיונות חדשים, מזמינים אתכם לחלוק את החוויה של החינוך של הנשמה. המפתחות הם תכנית של רמות רבות של תודעה רוחנית והם נועדו להביא אותך בקשר עם המשמעות של האינטליגנציה האלוהית.
ככלי לבניית קהילות האור והאוריינטציה של המין האנושי, המפתחות של חנוך מתחילים להראות לנו כיצד לעבוד ביחד ולהבין את התפקיד הגדול יותר שאנו משחקים בכל היקום של הבריאה. מטרתו, אם כן, היא של מדע עם מימוש עצמי, לקידום האנושות לתוך המעגל הרוחני החדש של "המשיח".
המסקנה שהובאה על ידי החקירות המצטברות של מדענים רבים שעבדו עם המפתחות  היא שאחדות גדולה יותר חייבת להתרחש בין המסלולים המדעיים והרוחניים אשר יקשרו את האבולוציה האנושית עם האבולוציה הגבוהה יותר, שיחברו את המין האנושי עם תכנית האב הגדולה יותר.

הספר – מאפשר עבודה פנימית רוחנית, עליה בשיעור קומה ללמוד את המפתחות לאורה הגדל של נשמתכם!
הספר לגמרי אתרי .
אומנם מחזיקים בספר פיזי, אך אלה לוחות אנרגיה המקודדים באש האלוהית . הוא בונה סביבבנו רשת אור מיוחדת מארגים גאומטריים בתוך ההילה אשר מאפשרים לנו פתיחת שערי אור ואנרגיה
הוא עובד בהדמייה הקרנה ,עבודה רב מערכתית, חיבור למטטרון מיכאל למלכיצדק סיפי האור האלוהי הגבוהים ביותר הקריעים הגבוהים מעבר למיד חמש של גופי האור והאנרגיה שלנו וכמובן תודעתינו
הוא נמסר לגוף אור של המחבר באמצעות תחנת ממסר ענקית אשר השתמשה בטכנולוגיות פירמידליות גאומטריות . תחנת הממסר מתחברת גם אלינו כעת ומיד 12 מרכזי אור על כדור הארץ וכל הרשת הקשורה למתפתחות
זהו ספר מקודד באותיות האש האלוהיות גיאומטרית הלהבה החיה -אמת קוסמית –
החוקים האוניברסליים האבולוציוניים עבור יקום האב ויקום הבן המתאימים להיפתח בעידן הזהב –נכתב לפני עידנים.

הקבוצה נפגשת אחת לשבועיים  בתאריכים הנקבעים מראש – מ19:30-22:30

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט