24.2.22 קורס אלכימיה רוחנית שיעורים מעשיים להתרחבות אישית

FacebookTwitter

24.2.22 קורס אלכימיה רוחנית שיעורים מעשיים להתרחבות אישית

איפה? בית הספר למיסתורין לחכמת למוריה -עין חי 49 כפר מלל מתי? 24.02.2022
אלכימיה של סנו גקמן
האלכימיה -תורת השינוי וההתמרה, מגישה לכם את הקוד האלכימאי – מיני קורס לנתיב התרחבות עצמית. בואו ללמוד סנכרון, דיוק, מיגנוט שפע, הגברת יכולת התקשור והריפוי ושינוי מצבים שלילים

 

7 שיעורים המעניקים כלים לשינוי, הגשמה, הצלחה, מהויות חשובות, שניתן לקבל גישה אליהן , ליצירה סנכרון והתאמה להצלחה מהירה יותר

 

עם כלים לריפוי והעצמה אנרגטיים, באמצעות תדר הקסם של מרילין וסנט ג'רמן, תוכלו להפוך את חייכם לאיכותיים יותר

 

מחפשים את אנרגיית הקסמים שתשפר את מצב רוחכם ?

אלכימיה הינה מדע מעל 5000 שנה שיסודותיו עתיקי יומין בתחילה חייה של האלכימיה כמהות שימשה כטקס מעבר, במסורת בית הספר העתיק למסתורין, כדי להפעיל כוהנים, נביאים ואורקל.

ההפעלה הועברה מפה לאוזן מימי למוריה, לכל הדורות הבאים והיא פועלת עד לימים אלה ,

האלכימיה  קשורה לכל התפקודים שלנו כך שנדע להתנהל בעולם עם פחות טלטלות רגשיות.

סבל אנושי נובע משיבוש בתהליכי האלכימיה הפנימיים, מהגברת רגשות הרסניים ושורפים, כמו תסכול, נואשות, כעס, טינה ,זעם, שנאה, נקמה, תוקפנות ,הינם מדע שנחקר אלפי שנים.

 

 אם מחפשים אתם הדרך לטפל בעצמכם ולהמיר מצבים שליליים כמו תסכול, ערך עצמי נמוך, חרדות, תקלות במערכות יחסים, לצורך שדרוג חייכם קורס אלכימיה רגשית,

מעביר אתכם  תהליכים מרתקים של התפתחות רגשית ואישית, הרחבת תודעה, הגשמה בכל היבטי החיים, כלים מעשיים וחיבור לתדר האלכימיה-

אלכימיה מוגדרת כהתמרה של רטט רגשי  מנטלי אנרגטי מהנמוך אל הגבוה והפוך .כולנו משתמשים באלכימיה בחיינו  גם אם לא שמנו לב .כל שינוי שחל בגוף הרגשי הפיזי והרוחי   זאת אלכימיה אם פרצנו דרך  הגשמנו בכינו סבלנו זאת אלכימיה . תורת האלכימיה העתיקה מדברת  על ש-י-נוי המצב המנטאלי הרגשי.

בקורס אנו לומדים חוקים אלכימאים להשתנות פנימית עמוקה, כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה, קודי המאסטריות הנעלה הארצית -12 חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . כל זאת בכדי לקחת את מקל הקסמים ולנהל חיים איכותיים ומאוזנים ויותר.

  מונחה ומועבר על ידי סנט ג'רמן דרך הערוץ שלו חני יזרעאלי נוי.
הקורס מכיל 7 שיעורים – מספר מקודש על ידי האלכימאים 
 •  שיעור ראשון  – תורת האלכימיה -בלמוריה, אטלנטיס ,מצרים אנגליה . היכרות עם  התדר של סנט ג'רמן

 •  שיעור שני- מבנה הנפש לפי האלכימיה וכלים טיפוליים לשינויים רגשיים

 • שיעור שלישי – המעבדה – הדרך בא ראו האלכימאים את ההתמרה  הטרנספורמציה ליצירת התעלות

 • שיעור רביעי -אלכימיה רוחנית בעזרת  הלהבה הסגולה-  חיבור לתדר הטרנספורמציה לימוד כלי ריפוי והתמרה עם הלהבה הסגולה

 •  שיעור חמישי – חוקי האלכימיה  לחיים מוארים- 12 חוקים קוסמיים חכמים לקחת את החיים שלכם קדימה .

 •  שיעור שישי  -קודי המאסטריות הנעלה הארצית – חניכות של קודים אלכימים לפריצת דרך . ספיגת תדרים אלוהיים לעליה ברמת האנרגיה התודעה והאור.

 • שיעור שביעי -מנטרות ותהליכים עם התדר הכי מגנטי שיש בכדור הארץ

 

כל מפגש יוצר פתיחת שערי גדילה והתפתחות חדשים, נסיקה מעלה, העצמת הריפוי הנשמתי והרגשי, העלאת  יכולת התקשור, מגנוט והקסם לשנות כל מציאות לא רצויה  למיטבית, בעזרת תדר תודעת האלכימיה.

בואו ללמוד את תורת האלכימיה ועוד תורות עתיקות כמו אלכימיה מצרית, ומאגית . בכיתות לימוד שנפתחו מאז ועד היום, עברו יותר מ200 איש !!

הצטרפו לכיתות המאסטר 054-3151029

לקריאה על תורת האלכימיה -לחץ 

הרשמה  עכשו !

ביה"ס לאלכימיה של סנט ג'רמן ,מאסטרי החכמה, ותדרי הלהבה הסגולה, מזמין אותך להאיץ התפתחותך האישית רגשית, התודעתית והרוחנית ,בעידן הזהב ולהצטרף לקבוצת ה'אלכימאים' עם  חוקי האלכימיה -קפיצת מדרגה אישית ורוחנית למימוש המאסטריות והאלוהות הנני אני.

החומר הלימודי מתמקד באלכימיה רוחנית,תודעתית ואלכימיה של הלב תוך מיקוד בשינוי הרגשי, הנפשי התודעתי, על מנת לאפשר חיים איכותיים, בתדר הגשמה ופחות בהישרדות, שיש בהם שמחת המימוש, אהבה עצמית ואושר הגשמת הקוסמ/ת שבנו מלא/ת הפוטנציאלים.

אלכימיה ,הינה מדע עתיק ופעיל עכשוית, שמספק חוקים  כלים ודרכים להתמרה וטרנספורמציה בכדי להביא את חייך האישיים והמקצועיים לרמה גבוהה יותר,איכותית המחוברת לתנודות העידן החדש .

בעזרת מידע  מתוקשר תרגולים תדרים וחניכות  נלמדים דרכי השתנות,  צפנים וסמלים משני מציאות, וכן כלים לשחרור חסימות, קרמות ישנות וכל מה שלא מאפשר צמיחה. הקבוצה עובדת ,מודטת מפתחת ,מתפתחת ותורמת להעלאת תדרים וכיול לשדות האנרגיה היקומיים .

להצטרפות לקהילת האלכימאים כיתות המאסטר  שיעורים בצמיחה רוחנית עם  האלכימיה הרוחנית רגשית  לשינוי איכות חייכם והשפע שלכם .

*טופס הרשמה לכיתת האלכימיה !

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

  מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

  טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
  פונט קריאה
  רקע לבן
  נווני אפור
  ניגודיות גבוהה
  הגודל טקסט