13/12 הכינוס הראשון לתקשורת עם חברים מכוכבים אחרים

FacebookTwitter

13/12 הכינוס הראשון לתקשורת עם חברים מכוכבים אחרים

איפה? אולם בסקולה רחוב הרכבת 72 תל אביב מתי? 13.12.2019

 כינוס ראשון בישראל  המעיד שאנו לא לבד ביקום!

התרבות האנושית עוסקת רבות במפגשים בין בני אדם לבין יצורים חוצניים, על פני כדור הארץ או מחוץ לו. אינספור סרטים, סדרות טלוויזיה, ספרים וסיפורים בדיוניים תיארו מפגשים כאלה, חלקם מתארים חוויה מופלאה, ובאחרים החייזרים לא בדיוק ידידותיים.

יש בני אדם המאמינים במלאות בקיומם של חייזרים, ובכך שמבקרים הם בכדור הארץ וישנם שמרגישים שזו אפילו לא אפשרות, ושאנחנו ביקום לבדנו.


החיפוש אחר חיים תבוניים כל שהם מחוץ לכדור מתקיים בכל ברחבי העולם, וקיימת פעילות רבה של אנשים העוסקים בלמידה ובניסיון להכיר את טבעו האחר של היקום על ידי גילוי העובדות והרחבת התודעה.
החיבור לתודעה הגבוהה שלנו מאפשר לנו להתחבר ליקום ולצורות החיים השונות בו,
ועל ידי כך לפתוח צוהר ולשפוך קצת אור על האפשרות לקשר עם תרבויות חוצניות ויישויות תבוניות
לא אנושיות מחוץ לעולמנו.

יש שמעידים שכדור הארץ ידע ביקורים של תרבויות בין כוכביות מתקדמות, היכולות לנוע דרך מימדים אחרים במהירות גבוהה ממהירות האור. עדויות לביקורים אלו מתחילות בספר בראשית וממשיכות עד ימינו מפי אנשים בכל קצוות הארץ והעולם.

על פי המומחים יצורים תבוניים אלו משמשים במערכות הנעה אנרגטיות אשר יכולות לקדם אותנו בצורה משמעותית גם כאן בכדור הארץ, ושהגיע הזמן שנדע איך לזהות אותן ובאיזה אופן ניתן להרחיב את התקשרת ביננו לבינם.

בכנס זה, פעם ראשונה בישראל  נחשף למדענים מתחומים שונים אשר חוקרים את ההיתכנות של קיומם של ישויות מסוג זה ואספו נתונים מתחומי מדע מגוונים,
ולאנשים אשר חוו מפגשים ישירים עם ישויות תבוניות אלו, מהם נבין קצת יותר את הקשר המתאפשר עם ישויות תבוניות מחוץ לכדור הארץ.

הידע והנוכחות כבר כאן.. הגיע הזמן שתדעו זאת גם אתם…

אנו מתכנסים בתאריך אנרגטי לכינוס עם מיטב המרצים דוד רונן, אוריה שי, אילן לוי, שניר הדרי, דן יעקובי ,והמוזיקאי עידן קי המנגן מוזיקה מהחלל

כולן מספרים בהרצאות מרתקות על החיים מחוץ לכדור הארץ .

שעות הכנס מ9:00-17:00

מכירת כרטיסים בקופת האולם ומראש :

03-6777023

077-5416529

מחיר כרטיס לכנס -280שח

כיבוד קל, שתיה חמה וקרה יהיו בכנס .

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט