מהי הארה ?

FacebookTwitter

מהי הארה ?

האם יכולים אנחנו  לעלות לעצמי הכי מואר שלנו,  לגבוה ביותר  שקיים בהוויה הרוחנית של החיים שלנו?

לחוש כיצד האנרגיה האלוהית מתחברת אל ליבנו ?

להרגיש שאנו מחוברים באופן מלא להדרכות האנרגטיות שלנו?

האם גילינו את הפנס של האלוהות  שמאיר עלינו?

כל השאלות הללו מתרכזות בקפסולה תודעתית הנקרא 'הארה' (ראה את האור של ה')

הארה הינה יותר ממילה, היא מצב  רטט תודעתי הוויתי, המתאר את יציאתו של האדם מתודעה רגילה אוטומטית, בעקבות שינוי, או שבירה של המעגל פנימי אישיותי מעכב או חוסם, באופן מאד מטלטל, לעיתים פתאומי ומיידי, המעביר את האדם ממצבו הרגיל למצב תודעתי עליון ונשגב . אדם שעובר  חוויה כזאת חש  כמו דימוי של צינור של אור שמזיז את הררי המחשבות, מתרחשת בהירות מופלאה וכך חיבור עמוק יותר לעצמו, להדרכתו ומרגיש מואר יותר ,יכול להתמודד בעוצמה עם שיעורים שנלמדים להבחין ביתר חדות באמת של העולם הזה ולפנות מקום לידע להכנס.

הארה  מתרחשת בהבזקים, בשניות  ,הטיבטים קוראים לזה 'רעם הארה' -סאטורי – כי זה נשמע כמו רעם מתגלגל בתוכינו .רגעים אלו יכולים להגיע לאחר משבר קשה ואז הארה מסייעת לתובנות בעומק הסיטואציות שקרו, איך עלינו לנהוג במקרים מסוימים,איזה תכונות שלא הכרנו בתוכינו  התגלו ושהעוצמה והכוח הם בתוכינו  ורק אנחנו יכולה לרפא את עצמינו.

המילה הארה מעוררת אהבה, שמחה,חמלה, מהות של האור וחיבור משמח שלנו לתדר הזה . החיבור של גופינו ונשמתינו לתדר הזה מביא להארה ולהוויה הגבוהה מכולן.

ההארה היא מנת חלקינו, המתעוררים והעושים את מסע הנשמה על כדור הארץ .בהנחה שהתדר הגבוה ביותר האלוהי הינו -אהבה-  הרי שכך אנו מתחברים ללב הקוסמי הענק ולכל היש ביקום. ההארה  בחיינו משמשת כדלק גרעיני , לשינוי המתחולל בנו תוך הסבת האור הפנימי  להיבט זה או אחר.

האם גילינו את הפנס של האלוהות  שמאיר עלינו? בהחלט !

הארה הינה מנורה חזקה נדלקת מעלינו מסביבנו בתוכינו, כמו זרם אור של התפכחות – השוטף אותנו פוקח את עיניים,את הלב, מהדהד תחושת מיזוג, חיבור, אחדות עם מציאות שעובדת עם הנשמה.

הארה הינה ראיה  אחרת של המציאות, מבינים ומקבלים אותה עם היתרונות והחסרונות שבה.

ספריית האקשה האלוהית פותחת דלתותיה!

לפעילות המוארת של בית הספר למסתורין 

 

 

השאירו לנו פנייה ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מזמינים אתכם לפגישת תקשור מרתקת עם הכהן הגדול אדמה וסן ג’רמן

טלפון אחד והשינוי כבר מתרחש!
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט